Скоєно 14 крадіжок, з них в 7 встановлені підозрювані особи

Упродовж минулиї доби до УМВС України у Вінницькій області надійшло 27 заяв про злочини. З них 19 розкрито «по гарячих слідах».

Скоєно 14 крадіжок, з них в 7 встановлені підозрювані особи.

Крадіжка. 7 серпня в ході проведення розшукових заходів працівниками Хмільницького райвідділу міліції було встановлено, що 03.08.2012 22-річнйи житель села Дібрівка перебуваючи в адмінбудівлі фермерського господарства, яке розташоване в селі Качанівка, вчинив крадіжку грошових коштів в сумі 3200 грн., які належали приватному підприємцю, жителю села Жданівка. Підозрюваний затриманий та доставлений до райвідділу міліції.

Виявлено 8 фактів незаконного зберігання наркотиків та психотропних речовин. 6 серпня в ході проведення профілактичних заходів в селі Політанки, Шаргородського району працівники міліції на одній із присадибних ділянок, яка належить місцевій пенсіонерці, виявили та вилучили майже 220 рослин коноплі. Вилучена знахідка направлена на дослідження в НДЕКЦ приУМВС.

У скоєнні шахрайства обгрунтовано підозрюється 1 особа.

На території Вінницької області сталося 2 дорожньо-транспортні пригоди, в результаті якої 3 особи з тілесними ушкодженнями госпіталізовані.Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA