На зупинках громадського транспорту почала з’являтися спеціальна розмітка про заборону тютюнопаління

На усіх зупинках громадського транспорту у Вінниці буде нанесена спеціальна розмітка про заборону тютюнопаління у громадських місцях та соціальна реклама. Про це повідомив під час прес-конференції «Як дотримуються антитютюнового закону у Вінниці?» , начальник відділу ремонту об’єктів і благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради — Леонід Демченко.

Зокрема він зауважив, що такий логотип вже розроблений працівниками департаменту і пробний варіант нанесено на тротуар на зупинці по вул. Івана Богуна, в районі школи №14, а соціальна реклама на зупинці громадського транспорту по вул. Островського (поруч Староміська адміністрація).

21 лютого 2013 року в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо виконання на Вінниччині Закону України «Про заборону тютюнопаління». У обговоренні взяли участь координатор від Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну» — Сергій Мар’янчук, а також представники: Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного Комітету України — Олександр Вихованець, Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради — Леонід Демченко, КЗ «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія» — Дмитро Слободянюк, ЗМІ Вінниччини.

Добавить комментарий