На Фестивальному заробити не дадуть

Минулорічні незручності на оновленій набережній із тамтешніми громадськими вбиральнями мають усунути.

Через місяць Благодійний фонд Петра Порошенка передасть місту громадські вбиральні. У майбутньому також має бути відновлення сполучення набережної з островом Фестивальним.
– Сподіваємося, що компанія “Мостобуд” буде вести відповідні роботи, – повідомив міський голова Володимир Гройсман. – Ми хочемо зробити сполучення набережної з островом Фестивальним. Замість колишнього понтонного мосту хотілося б бачити новий, сучасний, аби він став прикрасою міста, не просто пішохідним шляхом. Певні дизайнерські рішення уже направлені у “Мостобуд”, звідки чекаємо відповідь.
За словами міського голови, вартість робіт складає 3 млн. грн.
– Це дещо складно для нас, тому ставимо питання про позабюджетне фінансування, – зазначає Володимир Гройсман. – Сам острів має стати доглянутою парковою зоною, територією для відпочинку. Про оренду, яка передбачає заробляння грошей за допомогою закладів громадського харчування, немає мови.
Як перезимував світломузичний фонтан на набережній “Рошен” – спеціалісти вже перевірили. Кажуть, без видимих технічних ушкоджень. За словами директора Вінницької кондитерської фабрики Олександра Білика, у найближчі дні планується підняти вінницький диво-фонтан на поверхню і розпочати його тестування.

Ірина КУПЕЦЬКА, Таїса Олійник

По материалам misto.vn.ua 

Залишити відповідь

Share via