Генерал давав настанови майбутнім міліціонерам

Керівництво УМВС у Вінницькій області провело зустріч з курсантами, які проходять стажування в міськрайорганах міліції Вінниччини. Майбутні слідчі, оперативники, дільничні інспектори вже за декілька місяців після отримання дипломів повернуться у ці ж підрозділи працювати.

112 курсантів Дніпропетровського, Харківського університетів, Національної академії внутрішніх справ України та юридичної академії України
ім. Ярослава Мудрого поки що отримували теоретичні знання в навчальних аудиторіях. Тепер же тонкощі міліцейської професії доводиться опановувати на практиці. Сьогодні вони мали нагоду поспілкуватися з генералом міліції, за плечима якого чималий життєвий та професійний досвід.

Віктор Русин, звертаючись до майбутніх офіцерів міліції, сказав : — Вибраний вами шлях є нелегкий, вам будувати взаємовідносини між гілками влади і правоохоронною системою, забезпечувати безпеку громадян , в тому числі, своїх сімей, родичів, друзів. Виникатимуть в роботі інколи і протиріччя і спокуси. Але ви маєте завжди пам’ятати – як ви будете ставитись до людей, така буде повага і до вас.

Робота з молоддю, якій завтра доведеться покласти на свої плечі усі складнощі міліцейської професії , надзвичайно важлива. Тут не може бути формального підходу. Тому під час спілкування з курсантами генерал цікавився, як проходить стажування у кожному підрозділі, як розплановано робочий день молодого фахівця, чи виїздять вони на місце скоєння злочину разом з наставниками.

У зібранні взяли участь перший заступник начальника УМВС, начальник слідчого управління Сергій Вучкан та керівник управління кадрового забезпечення Інна Стаховська. В ході зібрання були внесені деякі корективи в організації проходження стажування майбутніх правоохоронців для покращення його ефективності .

Анна Олійник

СЗГ УМВС

 

Новости Винницы

Добавить комментарий