Дев’ятитонний сміттєвоз у Вінниці провалився в асфальт

На вулиці Київській у Вінниці під КАМАЗом, що перевозив сміття, провалилась земля. Вантажівка потрапила колесами в пастку, що утворилася над теплотрасою

 Мешканці будинків Київська,54 та 56, між якими сьогодні, 14 березня, сміттєвоз КАМАЗ провалився колесами в асфальт, кілька годин спостерігали за порятунком грузовика. Витягували його з пастки з допомогою підйомного крану.
Єдиний вихід — витягти машину краном, інакше ніяк його не дістанеш. Там під ним багатометрова яма і проходить теплотраса. Не ночувати ж машині тут, потрібно далі їхати працювати, – каже водій автомобіля Анатолій Нітрута, — Не знаю точно у чому причина, але під колесами провалилася земля.
Подія зібрала багато глядачів. Мешканці сусідніх будинків повиходили на вулицю, побачивши зі своїх вікон та балконів, що відбувається, зупинялися випадкові перехожі. Хтось жартував з приводу того, що прийшли подивитись на безкоштовну шоу-програму, хтось давав цінні поради рятувальникам, інші проводили відео та фотозйомку на мобільні телефони. Не часто ж побачиш, як де’вятитонний КАМАЗ намагаються підняти п’ятитонним КРАЗОМ.
– Я вийщла на балкон та побачила, що щось відбувається. Думала, що трапилася чергова аварія. Тут вони часто. А виявилося, що подія набагато цікавіша. Водій нічого не порушував — це траса погано заасфальтована, – каже мешканка будинку Київська, 66 Наталія Приймак.

Залишити відповідь