16 злочинів розкрили по “гарячих слідах”

Упродовж минулої доби до УМВС України у Вінницькій області надійшло 27 заяв про злочини. 16 злочинів розкрили по “гарячих слідах”.

У пограбуванні підозрюється 1 особа.

Скоєно 15 крадіжок, в 6 з яких встановлені підозрювані особи. 3 липня в Ладижинський райвідділ міліції з заявою звернувся 49-річний житель м. Вінниця. За повідомленням чоловіка, на території одного з підприємств в місті Ладижині невідомі особи скоїли крадіжку бухти електрокабелю довжиною близько 200 м. Працівники міліції встановили підозрюваних осіб, серед яких 37-річний житель міста Ладижина, двоє жителів м. Могилів-Подільський 60 і 37 років та 30-річний житель Черкаської області. Всі четверо є робітниками цього ж підприємства. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України.

Виявлено 6 фактів незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

Виявлено 1 факт незаконного зберігання боєприпасів. 3 липня в м. Гайсині під час проведення санкціонованого обшуку в квартирі 31-річного місцевого жителя працівниками міліції було виявлено та вилучено 10 патронів калібру 5.45мм, 10 патронів калібру 5.6мм та 20 патронів калібру 9мм. Вилучене направлено в НДЕКЦ УМВС на дослідження.

 

УМВС України у Вінницькій області

Залишити відповідь

Share via