«УДАР»: Будівництво на Парковій дорозі поряд із вертолітним майданчиком – незаконне

Державна інспекція сільського господарства м. Києва у відповідь на запит imagesнародного депутата України від фракції «УДАР» Артура Палатного підтвердила незаконність будівництва поряд із вертолітним майданчиком на Парковій дорозі Печерського району м. Києва. Про це повідомили у прес-службі політика.

При перевірці столичною держінспекцією встановлено, що ТОВ «Амадеус Ко» отримало дозвіл Київради на оренду земельних ділянок загальною площею 2,18 га, розташованих на Парковій дорозі. Водночас, відповідно до Генерального плану міста, дані землі за функціональним призначенням відносяться до зони зелених насаджень загального користування і категорії земель рекреаційного призначення та природо-заповідного фонду.

Окрім того, за офіційною інформацією Міністерства культури України, зазначені земельні ділянки відносяться до особливо цінних земель, земель історико-культурного призначення, оскільки розташовуються на території пам’ятки історії та ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долин р. Дніпра».

 Це означає, що законність відведення землі для будівництва вертолітного майданчика та торгівельно-офісного комплексу на Парковій дорозі було би можливим лише за умови зміни цільового призначення вказаних земельних ділянок, чого зроблено не було.

У зв’язку з цим, Державна інспекція сільського господарства м. Києва звернулася із клопотанням до Київської міської ради про скасування рішень щодо передачі земельних ділянок ТОВ «Амадеус Ко» для будівництва та обслуговування інженерної інфраструктури на Парковій дорозі у Печерському районі столиці.

У свою чергу Артур Палатний звернувся із депутатським запитом до Генерального прокурора України Віктора Пшонки стосовно вжиття заходів прокурорського реагування на порушення законодавства з боку ТОВ «АмадеусКо»та з проханням взяти під особистий контроль розгляд даного питання.

Залишити відповідь