Керівники СБУ та Укроборонпрому обговорили реформу державного концерну

Служба безпеки України готова надавати фахову допомогу представникам Укроборонпрому для забезпечення більш ефективного та прозорого реформування державного концерну. Про це Голова СБУ Іван Баканов заявив 27 квітня під час робочої зустрічі з генеральним директором концерну Айварасом Абромавичусом та його заступниками.

Керівник Укроборонпрому презентував своє бачення змін, які планують запровадити у концерні. Зокрема, він зупинився на етапах його трансформації для перетворення на більш сучасну структуру, розповів про конкретні кроки з вирішення проблем концерну та його розвитку.

"Выносят все": В одном из поселков ОРДО орудует банда грабителей

Сторони домовилися підтримувати подальший діалог для проведення ефективних змін у цій сфері.

«Будь-яка реформа має відбуватися не заради процесу, а задля результату, що несе користь державі. Тож ми разом маємо встановити нові стандарти, чіткі та зрозумілі критерії роботи концерну «Укроборонпром». СБУ готова надавати всю необхідну допомогу», ‒ сказав Іван Баканов. Айварас Абромавичус зазначив: «Ми будуємо нову оборонну компанію і секторальні корпорації на принципах прозорості фінансової підзвітності та чесної конкуренції і нетерпимості до корупції. Цей підхід має підвищити ефективність та конкурентоспроможність усього оборонного сектору держави».