Українські бійці відправили до “кобзона”щонайменше сімох окупантів, які готувалися до штурму позицій.
Використовуючи свої розвідувальні здібності, воїни ССО відстежили рухи ворожої штурмової групи та швидко і точно відпрацювали по противнику. Безсумнівно, це свідчить про високу підготовку та професійність бійців, які готові захищати свою країну від будь-якої загрози.
Що стосується ворога, то його спроби накопичитися на передових рубежах для подальшого штурму українських позицій були зупинені в корінь. Знищення кулеметника, радиста та спостерігача з приладом нічного бачення дозволило бійцям ССО приглушити ворожі підрозділи та нанести їм значні втрати.
Загалом, ця операція є прикладом неймовірного мужності та дисципліни, яку продемонстрували українські бійці. Їхня відданість та військова майстерність гарантують, що ворог ніколи не зможе подолати дух нації, яка зібралася разом, щоб захистити свою країну.