Німеччина вводить жорсткий карантин: відомо подробиці

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції Німеччина запроваджує жорсткий локдаун з 16 грудня до 10 січня.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що з 16 грудня в країні діятимуть правила жорсткого карантину, а саме: школи припинять очне навчання, дитячі садочки будуть закриті, магазини роздрібної торгівлі, крім продовольчих, не працюватимуть. Натомість, працюватимуть аптеки, бензоколонки, банки, ощадкаси і поштові відділення.

Відвідування богослужінь в храмах дозволено, але за умови дотримання соціальної дистанції, масочного режима, а на великі Богослужіння – за попереднім записом. Крім цього, на різдвяні свята (24-26 грудня) дозволено зустрічі у вузькому сімейному колі за участю не більше п’яти осіб без урахування дітей до 14 років. Громадянам країни рекомендовано відмовитися від поїздок в інші регіони або за кордон за винятком тих випадків, коли це необхідно.

Але підприємства, які постраждали від локдауна, можуть розраховувати на отримання допомоги від держави у розмірі до 500 тисяч євро, за умови, що компаніям безпосередньо чи опосередковано загрожує банкрутство.