ЦАХАЛ повідомив про результати нічних ударів по Сектору Газа

ЦАХАЛ повідомив, що внаслідок нічних ударів у Газі постраждали тунелі, командні центри терористів та склади боєприпасів.

У ЦАХАЛі заявили, що військово-повітряні сили завдали нічних ударів по Сектору Газа, атакувавши тунелі, командні центри, склади боєприпасів та інші об’єкти, пов’язані з терористичними угрупованнями Гази.

Крім того, за словами військових, ЦАХАЛ ?ліквідував терористичне осередок за допомогою безпілотника, керованого наземними військами.

Військові також заявили, що військово-морський флот обстрілював цілі, пов’язані з ХАМАСом, включаючи військову інфраструктуру, судна, пов’язані з військово-морськими силами ХАМАСу, та склади зброї.

Ізраїльські військові тим часом продовжують використовувати карту евакуації мешканців із Сектору Газа, щоб вони могли уникнути зон активних бойових дій.

Представник ЦАХАЛу арабською мовою підполковник Авіхай Адраї заявив на X, що жителі у низці зон Хан-Юнісу мають перебратися до певних безпечних районів.

Карта поділяє Сектор Газа на сотні невеликих зон, і військові закликали мешканців звертати увагу на кількість своїх територій та стежити за майбутніми оновленнями ЦАХАЛу.

Також Ізраїль сприяв ввезенню до Гази у суботу 138 тис. літрів палива, повідомило Управління ООН із координації гуманітарних питань.

За даними УКГВ, це найбільша кількість палива, ввезене до Гази за день з початку війни.

Ізраїль не впустив паливо в Сектор Газа в п’ятницю — першого дня з того часу, як звалилося перемир’я між Ізраїлем та ХАМАСом.