Австралійці влаштували поєдинок з використанням меча і бензопили

В результаті конфлікту, що трапився 1 травня між членами двох сімей, що живуть по сусідству в австралійському місті Мінто (Minto), штат Новий Південний Уельс, серйозні травми отримали двоє чоловіків. Як повідомляє The Sydney Morning Herald, учасники бійки, в яку вилилося протистояння, використовували бензопилу і самурайський меч.

За даними видання, передумовою до конфлікту стала скарга сім’ї Джоргенсен (Jorgensen) на гучну музику з сусіднього будинку, в якому проживає сім’я Торнтон (Thornton). У відповідь Торнтон заявили, що хтось із членів сусідній сім’ї ледь не збив їх на автомобілі. Як пише The Daily Telegraph, йдеться про молодшу сестру учасника бійки.

На місце інциденту була викликана поліція, яка зуміла запобігти зіткненню. Проте, увечері того ж дня, як пише The Sydney Morning Herald, до будинку Торнтоном підійшли близько 20 людей, серед яких був їхній сусід Марк Джоргенсен (Mark Jorgensen). Як стверджує мати сімейства Торнтоном, Уенді Холлс (Wendy Halls; The Daily Telegraph називає її Уенді Уеллс, Wendy Wells), що прийшли були озброєні мечами, бітами і палицями.

Намагаючись захистити її саму та її дочок, син Уенді Трой Торнтон (Troy Thornton) озброївся бензопилою, розповіла жінка. У бійці він позбувся пальця на руці, який йому відрізали самурайським мечем, в той час як Марк Джоргенсен ледь не залишився без руки.

Тим часом The Daily Telegraph, яка посилається на поліцію та представника сім’ї Джоргенсон, призводить іншу версію. За словами отця Марка, той вирушив до будинку сусідів беззбройним. Там, вважає поліція, на нього напав озброєний бензопилою Трой Торнтон. При цьому палець на руці Торнтону відрізав або хтось з членів його сім’ї, що мав при собі меч, або він випадково відрізав його сам. Як повідомляє Macarthur Chronicle, на місці інциденту поліція знайшла два самурайські мечі.

В даний час обидва учасники бійки перебувають у лікарні. За даними The Daily Telegraph, в ході операції, яка тривала весь день, хірургам вдалося повністю пришити Джоргенсену руку.

Чи було за фактом бійки розпочато офіційне розслідування, не повідомляється.

По матеріалам: Lenta.ru

Залишити відповідь

Share via