Worthersee – електричний спортивний велосипед від AUDI

 

Компанія AUDI випускає не тільки одні з найкращих і бажаних у світі автомобілів. Вона займається розробкою і виробництвом і інших чудових транспортних засобів, таких, наприклад, як велосипед AUDI Worthersee – перший у світі електричний спортивний байк.


AUDI на радість своїм фанатам випустила транспортний засіб з назвою Worthersee (на честь озера в Австрійських Альпах), який стане першим транспортним засобом у своєму роді. Звичайно, і до цього цілком успішно існували електричні велосипеди, але AUDI Wörthersee – це перший в світі спортбайк з електроприводом!

За своїм технічним оснащенням AUDI Worthersee більше схожий вже на автомобіль, ніж на класичний велосипед. І справа тут не тільки в наявність електричного мотора. Цей байк оснащений п’ятьма передвстановленими режимами їзди, призначеними для різних зовнішніх умов. Крім цього, у AUDI Wörthersee є дев’ять швидкостей, які перемикаються вручну за допомогою гідравлічного приводу.

Більш того, швидкість, яку може розвивати AUDI Worthersee, навіть і снитися не може власникам звичайних велосипедів, нехай навіть спортивних. У самому максимальному режимі цей байк може розганятися до 80 кілометрів на годину. А запасу енергії в акумуляторі йому може вистачити на 50-70 кілометрів їзди, в залежності від обраних умов експлуатації.

Втім, відносно малі розміри та місткість літієво-іонного акумулятора, встановленого на велосипеді AUDI Worthersee, компенсується досить високою швидкістю його зарядки, яка складає 2.5 години. При цьому важить електричний спортивний велосипед AUDI Wörthersee всього лише 9 кілограмів, що цілком порівнянно з вагою звичайних байків.

Крім того, велосипед AUDI Worthersee має вбудовану електричну систему, в інтелектуальному режимі регулюючу його функції, а також записує трекінгову інформацію під час поїздок і аналізує її для максимально зручної підгонки пристрою під потреби власника.

По материалам: novate.ru

Залишити відповідь

Share via