Виготовлення надмогильних пам’ятників у Львові

Традиційно, надмогильні пам’ятники виготовляються з таких матеріалів, як мармур, граніт та камінь. Виробники можуть також використовувати бетон, дерево, бронзу, пісковик, вапняк, залізо та інші подібні матеріали. Ми пропонуємо замовити виготовлення памятників. Львів цінує меморіальне мистецтво, тому вам гарантують проект, який допоможе увіковічнити дорогу людину.

Граніт і крихта, зокрема, найпопулярніші в наші дні. Окрім матеріалів, надгробки зазвичай мають різні форми, кольори, оздоблення та типи основи.

Ще однією важливою частиною надгробку є напис. Зазвичай включає ім’я, дату народження та дату смерті померлого.

Крім того, на ньому можуть бути прості написи, такі як: “Спочивай у мирі”, “Вічна пам’ять”, тощо. Ви можете розглянути можливість додавання значущих цитат та релігійних текстів.

Популярні матеріали для надгробків

У попередні часи більшість надгробків виготовляли із сланцю, оскільки його легко вирізати. Однак ці естетично приємні надгробки, проіснували недовго, оскільки вони з часом кришилися через трохи пористу природу цього матеріалу.

У наш час, надгробки в основному виготовляються з граніту. Це красивий та елегантний природний камінь. Більше того, цей високоякісний матеріал міцний та твердий, але економічно вигідний у порівнянні з іншими матеріалами.

Крім того, граніт витримує екстремальний клімат. Його видобувають, а потім чистять, полірують та формують на фабриках для підготовки надгробків.

Процес виготовлення гранітного пам’ятника починається з кар’єру, де блоки граніту видобуваються за допомогою пневматичного свердла. Після вирізання з кар’єру гранітна плита транспортується до виробника граніту. Там плити розрізають на менші блоки за допомогою роторної алмазної пилки.

Сьогодні також віддають перевагу бронзі, оскільки вона міцна і стійка до суворої погоди. Ці надгробки часто мають гранітну основу. Обидва ці матеріали прості в обслуговуванні.

Бронза — це мідний сплав, який традиційно використовується для виготовлення інструментів та зброї. На відміну від інших матеріалів, це допомагає додати тонких деталей в дизайн, оскільки має тенденцію до незначного розширення під час відливання.

Мармур — теж популярний вибір. Однак він, як правило, розмивається протягом певного періоду через такі фактори, як волога, тим самим залишаючи назву та інші деталі на надгробку розмитими та нечіткими.

Надмогильні памятники у Львові можна персоналізувати, отримавши на ньому фото померлого методом лазерного гравірування.

Крім того, ви можете обрати фасонне лиття або піскоструменеву обробку, щоб отримати красиві та змістовні конструкції, викарбувані на надгробку.

Більше того, ви можете вибрати різноманітні шрифти та кольори.

EN RU UK