Виготовлення друкованих плат у Києві на сучасному заводі електроніки Євроком Компонетс

Компанія Євроком Компонентс – відомий в Україні виробник друкованих плат, електронних компонентів та дискретних елементів. Ключовий напрямок роботи підприємства – контрактне виробництво друкованих плат різної складності, типу та виду. Ми працюємо в цьому напрямі понад 10 років і точно знаємо, як створити високоякісний продукт, який на 100% задовольнить запити споживача. Обов’язковий контроль якості готової продукції на всіх етапах виробництва забезпечує незмінно високу якість друкованих плат та інших компонентів на виході. Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте своє замовлення на виготовлення друкованих плат у відповідності до заданих технічних характеристик (за технічним завданням клієнта).

Якими бувають друковані плати і де можна замовити їхнє виробництво в Україні та Києві?

Важливий акцент у роботі компанії Євроком Компонентс – це широкий асортимент друкованих плат у виробника. Компанія спеціалізується на виробництві друкованих плат для різних сфер діяльності, компаній та підприємств. Вже сьогодні ви можете замовити на сайті друковані плати таких типів:

 • Односторонні. Прості у використанні відрізняються низькою собівартістю. Застосовуються в процесі виробництва максимально простих типів електроніки та техніки, яка не зазнає підвищених навантажень.
 • Двосторонні. Друковані плати, на які струмопровідні малюнки наносяться з обох боків. Таке технологічне рішення збільшує площу робочої поверхні та дозволяє збільшити функціонал пристрою за рахунок підключення більшої кількості робочих елементів. У 90% випадків двосторонні друковані плати клієнт замовляє, коли планується виробництво складної за структурою та функціоналом електроніки.
 • Багатошарові. Мають складнішу структуру за рахунок використання додаткових внутрішніх шарів. Багатошарові друковані плати застосовуються в електрообладнанні, де має значення кінцевий розмір пристрою.

Друковані плати виготовляються з високоякісних матеріалів та комплектуючих, у тому числі з високочастотних ламінатів, які можуть бути виконані з:

 • кераміки;
 • гідрокарбонату;
 • політетрафторетилену.

Більшість видів друкованих плат можуть використовуватись в електроніці, яка працює за високих температур. Метали, що застосовуються, захищають пристрій від перегріву і забезпечують тривалий термін експлуатації пристрою.

Термін виготовлення друкованих плат в Україні біля Києва на заводі Євроком Компонентс

У компанії Євроком Компонентс ви можете обрати та купити та замовити друковані плати (PCB boards) з доставкою за контрактом у будь-який регіон України та світу на сайті https://eurocom-c.com. Ціна, терміни виробництва залежать від різних факторів:

 1. використовуваних матеріалів;
 2. кількість шарів друкованої плати;
 3. типу випуску;
 4. кількість друкованих плат на замовлення (обсяги постачання);
 5. бажані терміни виконання замовлення;
 6. розміри друкованої плати;
 7. товщина матеріалу та металів;
 8. клас точності друкованих плат.

Конкретні терміни реалізації замовлення та вартість обговорюється індивідуально з менеджером компанії. Ви можете поставити всі запитання за телефоном або залишити заявку на сайті.

Ми робимо все можливе, щоб запропонувати кожному клієнту максимально вигідні умови співпраці, стабільно високу якість кінцевого продукту. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами сьогодні, щоб узгодити основні деталі співпраці.