Цікаві факти про Христофора Колумба

10554-e1474209291268

Христофор Колумб відомий відкриттям Америки, хоч плив він в Ост-Індію. Багато людей також відзначають, що плавання Колумба принесли хвороби і рабство в Америку, хоча і не все вина Христофора Колумба.

№ 1 Христофор Колумб не був з будь-якої конкретної країни. Часто помилково вважають, що він португалець, іспанець чи італієць, але Христофор Колумб народився в Генуї. Генуя тепер є частиною Італії, але в той час не належала до жодної країни. Він жив в Португалії, коли король Фердинанд і королева Ізабелла Іспанії погодилися спорядити кораблі, щоб досягти Ост-Індії із заходу від імені Іспанії.

1438620183_drugie_kolumbi-00-700x404

№ 2 У Христофора Колумба була сестра і три брати: Джакомо, Джованні Пеллегріно і Варфоломій. Зрештою, він закінчив тим, що жив з Варфоломієм в Лісабоні, Португалія, де вони працювали як картографи.

№ 3 Христофор Колумб був одружений тільки один раз, з Феліпе Моніс, але був другий син, Фернандо, від доньї Беатріс Енрікес де Арана. Ці відносини почалися після того, як Феліпе померла від туберкульозу.

№ 4 Христофор Колумб був в молодості корсаром, він працював в Італії в якості матроса на декількох приватників. Коли йому було 25 років, його корабель зазнав нападу з боку французьких піратів. Корабель був зруйнований, але Христофору Колумбу вдалося досягти узбережжя Португалії. Ця подія спонукала його стати картографом зі своїм братом.

№ 5 Христофор Колумб пропонував чотирьом різним правителям профінансувати його поїздку в Ост-Індію, подорож, яка в кінцевому підсумку привела його до Америки. Він пропонував спочатку Португалії, а потім Іспанії, а потім Англії і Франції. Після того, як був відкинутим усіма, він повернувся до короля Фердинанда і королеви Ізабелли і спробував знову. Минуло шість років, і ті врешті-решт погодилися фінансувати поїздку.

img26ad4bbc642a2816658f965a38b0e4b0-700x410

№ 6 До 2011 року, Колумб був одним з трьох людей, у яких є свято свого імені в Сполучених Штатах Америки. День Колумба святкується другий понеділок в жовтні. Два інших – Джордж Вашингтон, хоча свято зазвичай називається День президента, який відзначається в третій понеділок лютого і Мартін Лютер Кінг-молодший, третій понеділок в січні.

№ 7 День Колумба також відзначається і в Іспанії, щоб вшанувати досягнення і відкриття Колумба. Він відзначається 12 жовтня.

8 Христофора Колумба часто звинувачують в тому, що він людина, яка принесла європейські хвороби, такі як холера і віспа в Новий Світ, але нові дослідження припускають, що можливо, він привіз сифіліс в Європу з Нового Світу,

kolumb-6-700x398

Фото матеріали взяті з spokki.net