Технології майбутнього.Комп’ютери від Intel, які самонавчаються.

Новий проект в області прикладних досліджень відкриває компанія Intel, поставивши перед собою мету створення абсолютно нового покоління комп’ютерних пристроїв, здатних підлаштовуватися під своїх власників та самонавчатися.

Керівництво компанії в особі технічного директора Джастіна Раттнера та інших провідних фахівців впевнене, що такі електронні пристрої мають просто необмежені перспективи в майбутньому і будуть перебувати поза конкуренцією. Головною їх особливістю буде вивчення індивідуальних особливостей і звичок їх користувачів, підлаштування під їх особистий графік тощо. Іншими словами такі пристрої значно полегшать життя своїх господарів.

Як приклад представлений комп’ютер, який може накопичувати інформацію про різні дії власника. Скажімо, він запам’ятає, де у його господаря лежать ключі від квартири або автомобіля, вимкнув він газову плиту або праску; крім цього він може нагадати людині про те, що необхідно подзвонити другу, якщо настав час дзвінка, а він не зроблений.

Такі самообучающиеся гаджети можуть з’явитися вже через два-три роки. Через п’ять років планується розробити і випустити на ринок комп’ютери, забезпечені електронними «органами почуттів», які дозволять їм збирати всю необхідну інформацію.

По материалам:  t-human.com

Залишити відповідь

Share via