Сонячні панелі – USB зарядка для телефонів військових ЗСУ від волонтерів Сокира Волі

Сонячні панелі з USB зарядкою для телефонів – це сучасні портативні системи, основною з яких є сонячні батареї. Сонячна енергія – це доступне та універсальне джерело енергії, яке можливо використовувати для підзарядки різноманітних девайсів – смартфонів, ноутбуків, планшетів, відеокамер тощо. Зарядні пристрої на основі сонячної енергії – відмінний варіант альтернативної енергетики, який дає можливість генерувати енергію для підзарядки гаджетів і завжди залишатися на зв’язку, що особливо актуально для військових, які найчастіше ведуть свою роботу в польових умовах, далеко від загальнодоступних електромереж. Сучасні сонячні зарядні пристрої з USB підходять для:

 • роботи;
 • відпочинку;
 • для вирішення різноманітних військових завдань із використанням портативної електроніки.

Більшість сонячних панелей з каталогу https://sokiravoli.com/solar-station.html із зарядкою USB поєднують у собі такі властивості: водонепроникність, протиударність, компактні розміри, невелика вага, стильний та привабливий дизайн. Головні переваги сонячних панелей з USB зарядкою для телефонів у тому, що вони компактні та невеликі за вагою, що дозволяє брати їх із собою та використовувати у будь-якій місцевості, у тому числі при виконанні бойових завдань у польових умовах. Більшість моделей сонячних панелей розміщуються в невеликій сумці, яку можна легко переміщати. Потужні моделі сонячних панелей не настільки компактні та невеликі за вагою, але відрізняються гарною потужністю та дозволяють одночасно підзарядити більшу кількість електроніки. При виборі сонячних панелей з USB для заряджання телефонів необхідно враховувати сферу їх застосування та умови використання. Для підзарядки смартфонів GPS-навігаторів підійдуть сонячні панелі з мінімальною потужністю від 0,5 Вт. Для підзарядки планшетів, ноутбуків, відеокамер, фотоапаратів та іншої більш габаритної електроніки потрібні потужніші сонячні панелі від 0,8 Вт. Виробники сьогодні пропонують та постачають на ринок сонячні панелі двох основних типів:

 • із вбудованим акумулятором;
 • без акумулятора.

Сонячні зарядки з USB стануть чудовим рішенням для заряджання портативної мобільної техніки.

Конструкція сонячних панелей та батарей для заряджання телефонів військових ЗСУ через USB

Конструкція сонячних панелей, які застосовуються при підзарядці гаджетів військовими, досить проста, що впливає на надійність та простоту використання кожного пристрою. Сонячна панель складається з таких основних елементів:

 • сонячна батарея;
 • акумулятор;
 • перетворювач;
 • контролер заряду.

Сонячні панелі – досить функціональне обладнання, яке має досить простий принцип роботи. Сонячна панель встановлюється на відкритій місцевості і вловлює сонячні промені, що падають на неї. Після цього обладнання перетворює сонячну енергію на електричний заряд. Його накопичення відбувається на акумуляторній батареї. Наскільки швидко заряджається АКБ? Все залежить від кількох основних факторів. Найбільший вплив мають:

 1. Погода. Найкращі показники та максимальна швидкість зарядки досягається у сонячну безхмарну погоду. Якщо на вулиці похмуро, швидкість заряджання АКБ може знижуватися в кілька разів.
 2. Потужність сонячної панелі. Бюджетні варіанти батарей мають мінімальну потужність від 0,2 до 0,4 Вт. Середній час їхньої зарядки – від 10 до 15 годин. Більш потужні пристрої повністю заряджаються протягом 4-5 годин.

Для військових потреб використовуються сонячні батареї з USB-портом, що дозволяє підключати та заряджати практично будь-яку сучасну техніку, різноманітні гаджети. Деякі моделі батарей мають другий USB-порт, через який можна підключити та зарядити додаткове обладнання. Як бюджетні, так і дорожчі сонячні батареї мають індикатор заряду на корпусі, кнопки включення та вимкнення. У комплекті з кожним пристроєм йдуть необхідні перехідники та кабелі USB. Якісні, досить потужні та надійні сонячні батареї для військових постачають на передову волонтери Сокира Волі. Це пристрої, які дозволяють військовим залишатися на зв’язку навіть в окопах, у найскладніших польових умовах, де немає доступу до електромережі.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!