Замовити сайт дешевий чи дорогий?

Давайте дізнаємось, що чекає на замовника дешевого сайту та який рівень веб-дизайну отримає. Що краще замовити сайт Тернопіль дорого чи дешево?

Клієнти які замовили дешевий сайт стикаються з:

Вкрай неповороткою і що вже говорити, просто не компетентної службою онлайн підтримки. Багато замовників дешевих сайтів визнають, що спілкування зі службою підтримки нагадує спілкування з роботом. Якщо питання замовника не міститься в файлі з готовими питаннями — відповідями, чекати відповіді на своє питання замовнику доведеться дуже довго. В інтернеті та у веб-дизайні створення сайтів тернопіль має місце великого бюджету під рекламу та просування в Google.

Хостинг працює дуже нестабільно (про це періодично повідомляє Яндекс.Метрика), сайт може взагалі не відкриватися 2 — 3 години в розпал робочого дня. З тієї причини, що на тому самому сервері де знаходиться сайт замовника, розташовуються ще 1 тисячу інших сайтів, інших клієнтів.

Чи варто зв’язуватися з компанією, яка за фактом користується власним конструктором сайтів, який продає клієнтам у вигляді абонентської плати вирішувати кожного замовника самостійно.

Забуваючи про ті компанії, які спочатку за гроші створюють сайти на своїх конструкторах, а потім здають їх в оренду і отримують з цього прибуток не можна не згадати про розробників працюють в низькому ціновому сегменті.

Про розробників в низькому ціновому сегменті.

Почнемо з того, що багато замовників думають, ну що там сайт то, чого там робити … думають, ніби вийти на ринок розробки сайтів легко.

На думку деяких клієнтів для цього потрібні:

  1. комп’ютер куплений;
  2. крадений Photoshop або CorelDRAW або InDesign;
  3. візуальний редактор коду для верстки;
  4. пара піратських книжок по HTML і CSS.

Потім потрібно:

знайти клієнта, якому потрібно по-швидкому, за тиждень зробити сайт;

цьому клієнтові взявши стиренний шаблонний дизайн / тему оформлення, яку навіть нормально не переводять або в процесі русифікації не звертають увагу на «зламалися» оригінальні шрифти теми, що не розраховані на кирилицю

прикрутити його до CMS, наповнити текстами отриманими від клієнта і не унікальними картинками взятими з інтернету.

Все, проектів готовий, отримуємо гроші і шукаємо нового клієнта.

І саме з цієї причини на ринку так багато студій веб-дизайну у тернополі готових створювати сайти за їжу. Саме такі послуги пропонують або студенти ІТ-спеціальностей, щоб заробити або сисадміни, яким на роботі робити нічого. В результаті роботи описаних вище фахівців в інтернеті виходять проекти низької якості, які серед професіоналів називаються просто напросто «поганісайти». Ці сайти не вирішують жодних завдань клієнта, крім однієї — вони створені для того щоб сайт був.