Як дізнатися коли людина була онлайн в Telegram: Прості поради та методи

У Telegram немає прямого способу переглянути точний час, коли користувач був онлайн в останній раз. Проте, існують деякі трюки та методи, які можна використовувати для наближеного визначення цього часу.

Використання останньої активності

Перевірка останньої активності

Перейдіть у чат з користувачем у Telegram і перевірте його останню активність. У нижній частині екрану ви побачите інформацію про те, коли користувач був останній раз онлайн.

Використання ботів

Існують боти у Telegram, які дозволяють перевірити останню активність користувачів у вашому списку контактів. Додайте такого бота у чат та відправте команду для перевірки статусу користувача.

Використання статусу онлайн

Спостереження за статусом “онлайн”

Якщо ви спостерігаєте за контактом у списку чатів, ви можете побачити, коли він з’являється у списку “онлайн”. Це може свідчити про те, що користувач знаходиться в мережі.

Використання статусу “був(ла) онлайн”

Якщо користувач не з’являється у списку “онлайн”, але ви бачите під його ім’ям статус “був(ла) онлайн” з певним часом, це означає, що він був онлайн у цей момент.

Заключні слова

Хоча в Telegram немає спеціальної функції для перегляду точного часу останньої активності користувачів, ви можете скористатися вищезазначеними методами для наближеного визначення цього часу. Пам’ятайте, що ці методи можуть не бути абсолютно точними, але вони можуть надати вам загальну інформацію про час останньої активності користувача.