Створення індивідуальних сайтів та їх супровід

Створення сайтів в Рівному від розробника — це новий рубіж в житті будь-якої компанії. Сайт допоможе вдихнути життя в ваш бізнес навіть якщо він починає давати збої, а наша студія по створенню сайтів, в сою чергу, допоможе перейти цей рубіж з мінімальними витратами і якісним результатом. Чим раніше ви прийміть рішення створити сайт, тим більше шансів купити хороший домен (ім’я сайту) і зайняти порожню нішу в Інтернеті.

Індивідуальний підхід до дизайну сайту

Індивідуальний дизайн сайту — тренд майбутнього в Інтернеті. Без індивідуального дизайну сайту — жодна компанія не зможе конкурувати на сучасному ринку. Дизайн сайту — це обличчя компанії.

Просування сайтів на перші місця

Комплексний підхід до просування сайту від сайторазработчіка. Ми виробляємо стратегію просування сайту в комплексі. Використовуємо при цьому всі доступні технології. Перш за все це контекстна реклама, оптимізація і аудит сайту, просування в соціальних мережах, банерна реклама.

Захист сайтів

Юридичний захист сайту і контенту. Захист патенту і товарного знака. Надійний захист від хакерів, падінь і ddos ​​атак. Захистити веб сервер від різного роду погроз легко, якщо у Вас статичний сайт, що не реагує на зміну зовнішніх умов.

Супровід сайтів в Рівному

Технічні підтримка сайту — простий спосіб зробити сайт більш ефективним. Техпідтримка сайту силами професійних розробників дозволить зробити так, щоб Ваш сайт завжди був в «відмінній формі».

Готові галузеві рішення для сайту

При необхідності ефективно використовуємо при розробці сайтів Рівне готові рішення, призначені для створення проектів певної тематичної спрямованості. Наприклад, сайт по оренді квартир, сайт інтернет-магазину, кафе або сайт салону медичної клініки. Для Вашого бізнесу ми підбираємо готові галузеві рішення або розробляємо рішення з необхідною функціональністю. Готові рішення дозволяють створити сайт і запустити проект з мінімальними витратами часу і ресурсів. А досвідчена команда розробників веб-студії допрацює сайт під Ваші вимоги.

Моніторинг сайтів

Дозволить позиціонувати сайт в різних пошукових системах, отримувати докладні звіти про відвідуваність і не дасть втратити відвідувачів. Забезпечує вам повноцінний контроль над своїм проектом.

По-перше, сайт це обличчя компанії і по ідеї повинно викликати довіру у відвідувачів, яких з кожним днем ​​в Інтернет ставати все більше і більше.

По-друге, у кого немає сайту того не видно в Інтернеті, найбільшою торгового майданчика в світі.

Відразу після створення сайту і його пошукового аудиту Ви переконаєтеся в тому, як багато потенційних клієнтів не знало про вас і вашому бізнесі.

Ми гарантуємо просування сайту в пошукових в системах Yandex і Google і підтримку його гарантованих показів на першій сторінці пошукових систем. Це дозволить залучити на сайт, а значить і до вас більше клієнтів.