Що включає в себе процес створення сайту: етапи його створення

Створення якісного продає або інформаційного сайту досить трудомісткий процес. Перш за все слід визначитися з метою і структурою сайту. Це може бути Лендінг, великий корпоративний бренд-сайт, інтернет-магазин, інформаційно-новинний журнал і багато іншого. Важливе значення має і платформа, на якій буде будуватися сайт, наприклад, створення на wordpress передбачає якнайшвидше завантаження, безперебійну роботу і безліч технічних можливостей.

Скільки коштує створити сайт?

Вартість робіт по створенню сайту буде залежати від багатьох параметрів. Перш за все це наявний початковий матеріал у замовника, наприклад — є сайт, але погано працює, або хочеться переробити. Доопрацювання і подібні послуги як на https://webway.com.ua/development/, наприклад, буде коштувати дешевше, ніж створювати його з нуля. Ціна на інтернет магазин під ключ або інший сайт складається з:

  • функціоналу;
  • Тяжкості наповнення;
  • Складнощі програмування;
  • Адаптування під мобільні пристрої;
  • Дизайнерських авторських розробок;
  • Написання професійних і унікальних текстів для просування і продажів;
  • Подальше обслуговування і просування в мережі інтернет.

Етапи робіт по створенню сайту

У будівництві нового сайту задіюються багато фахівців з різних сфер. Це дизайнери, маркетологи, копірайтери, програмісти, seo-фахівці та інші. Перед тим, як приступити до роботи, майстри своєї справи проводять підготовчий етап. Спочатку вивчаються наявні матеріали замовника. Якщо таких немає, оформляються мети, місія майбутнього сайту, а так само цільова аудиторія. Проводиться ретельне дослідження наявних конкурентів, і виявлення їх слабких місць.

Аналізуються запити споживача і створюється розширена структура майбутнього сайту. В технічному завданні прописуються всі необхідні технічні дані, докладний опис модулів та інші робочі моменти. Цей документ потрібен для упорядкування та контролю якості робіт різних фахівців, які будуть займатися замовленням.

Після написання технічного завдання створюється дизайнерський макет і складаються авторські тексти. Потім починається програмування, верстка, тестування і запуск сайту на простори інтернету. Передача готового виконаного сайту відбувається з повним комплектів документів у власність замовника. За бажанням в подальшому сайт може обслуговуватися і просуватися фахівцями, які його зробили. Довірити створення і просування професіоналам — вірне рішення.

EN RU UK