Основні етапи створення якісного та сучасного веб проекту.

Кожний сучасний бізнесмен намагається відкрити своє віртуальне представництво в мережі Інтернет. Таким представництвом безперечно є якісний веб ресурс — корпоративний проект, промо сайт чи інтернет магазин, не має суттєвого значення. Сайт являється обличчям Вашого бізнесу, аналогічно як й сама компанія, фізичний офіс, підприємство. Тому він має бути якісним, щоб у потенційних клієнтів та партнерів складалось оприділене враження й конкуренти залишились на задньому плані.

Яким має бути сучасний веб проект, щоб від нього була користь?

Відповідь на дане питання не можливо вкласти в одне речення. Оскільки на якість будь-якого сайту впливає декілька вагомих чинників. Тому у всьому слід розібратись поступово, що ми в даний момент й будемо робити.

Якісне створення сайтів являє собою сукупність окремих етапів, кожний з яких є по своєму важливим. Одного лише яскравого дизайну веб сторінок мало. Слід попрацювати над такими питаннями, як: структура; навігація; контент; оптимізація; функціонал. Якість виконання даної роботи напряму впливає на юзабіліті онлайн проекту.

Без сумніву стильний, вишуканий, оригінальний й не надто нав’язливий дизайн завжди приваблює цільову аудиторію. Це говорить про серйозний підхід власника ресурсу до свого онлайн бізнесу. Окрім цього приємно милуватись сучасними веб проектами з інтерактивним дизайном, коли наприклад, графічні посилання жваво й цікаво реагують на курсор мишки.

Структура сайту розробляється на перших етапах його розробки. Вона має бути чітко продуманою і впорядкованою. Це ж саме стосується і навігації. Користувач має швидко знайти інформацію, яка йому потрібна й не губитись здійснюючи серфінг по внутрішніх веб сторінках. Існують веб ресурси, де структура досить специфічна. Наприклад лендінги й цей факт слід враховувати.

Якісний текстовий контент — це унікальний контент, який продає Ваш товар чи послуги. Дану роботу слід доручити професійним копірайтерам, які мають тісно співпрацювати з спеціалістами по просуванні, або добре розбиратись в пошукові оптимізації. Від SEO залежить чи будуть приходити на сайт потенційні клієнти з пошукових систем і в якому обсязі. Чим більший трафік, тим більшою є конверсія. Пошукова оптимізація має бути якісною.

Звісно за функціональністю будь-якого інтернет ресурсу, особливо масштабного плану, завжди стоїть основний акцент. Не робочі скрипти на сайті швидко стануть причиною втрати цільової аудиторії.

Сукупність всіх вище приведених фактів й оприділяє якість роботи веб розробників.