Просування сайту в Google: якого результату чекати?

googleБільшість з тих, хто має власний чи корпоративний сайт замислювалися над тим, що з сайту мало користі, якщо він не має позицій у пошуковій системі або іншої реклами в інтернеті.  Так воно і є, недостатньо просто розробити сайт і сподіватися на потік клієнтів. Створення сайту – це лише перший крок на шляху до виводу його в ТОП 10 пошукових систем. Зазвичай результатів доводиться чекати від 6 місяців до 1 року і це при правильному підході. Якщо просувати сайт неправильно, він може ніколи не зайняти топових місць.

Розкрутка сайтів – як це?

Розкрутка сайтів – це завжди комплексні дії. Існує більше 200 параметрів, за якими сайти ранжуються в пошукових системах, але виділяють 3 головні напрямки:

  • Технічна оптимізація – робота із мікро-розміткою, html-кодом сайту та ін.
  • Внутрішня оптимізація сайту: мета-дані, контент, структуризація
  • Зовнішня оптимізація – те ж саме, що розкрутка сайту: купівля посилань, відгуки, твіти

Сукупність цих дій і називається розркуткою сайтів, але біль популярним виразом в Україні все ж таки є – «просування сайту».

Також , необхідно згадати про біле та чорне seo.

Былим називають  сео, якщо вебмайстр використовує всі три вищезгадані напрямки роботи з сайтом та купує посилання на сайт лише з якісних ресурсів. До чорного сео найчастіше відносять непрофесійні та різкі методи просування (купівлю великої кількості посилань із низькоякісних ресурсів, надлишкове (переспам) вживання ключових слів у текстах, використання не унікального контенту.

Тож, чекати від сео можна чого завгодно: від швидкого виходу в ТОП10 до бану та попадання під фільтри. Будьте обережні довіряючи свій сайт вебмайстру чи сео-студії.

Share via