Компресорні установки для промисловості: де можна недорого купити?

Компресорні установки для промисловості – ефективне в роботі обладнання, яке часто використовують на підприємствах і промислових об’єктах. Якщо вам знадобилося саме таке обладнання або ціла компресорна лінія, звертайтеся до професіоналів задля покупки, налаштування і роботи нових унікальних компресорів.

Поршневий компресор ALMIG HL / HLD

Компанія BTS Group займається реалізацією компресорів різних типів. Поршневі компресори серії HL-HLD, HP і А представлені в тематичному розділі. Ознайомтеся з характеристиками, особливостями моделей, іншими ключовими параметрами. У нашому каталозі представлені також бустери – дожимні компресори.

Які компресори можна купити?

• горизонтальні;
• кутові;
• вертикальні;

Бустерний компресорПопередньо варто обговорити з майстрами, яке саме обладнання потрібно закуповувати для вашого виробництва. Після цього ви можете уточнити будь-які параметри і характеристики запропонованих компресорів.

На сайті компанії BTS Group опублікована корисна інформація про компресори: сфера застосування, принцип роботи, особливості різних моделей з каталогу. Інформація актуальна і корисна для тих, хто підбирає оптимальну компресорну лінію для конкретних задач.

Виберіть тип обладнання, потужність і сферу застосування. З будь-якими питаннями, які у вас виникнуть, ви можете звернутися за допомогою і консультацією до кваліфікованих менеджерів. Відвідайте офіс в своєму місті чи отримаєте консультацію менеджера по телефону. Цікавтеся інформацією про компанії, репутацією і комплексними рішеннями для підприємств. Також на сайті є корисні новини компанії.

Компресор з прямим приводом Серія А 10 бар ALMIG

Компресорні установки для промисловості

В інших розділах онлайн-каталогу компанії ви знайдете компресорні установки для промисловості: безмасляні, маслозаповнені, повітродувки і т.д. Зверніть увагу також на широкий вибір генераторів газу, обладнання для підготовки повітря, чиллери, прилади контролю та обліку.

Звертаючись в надійну компанію, ви можете купити оригінальну техніку німецького виробництва за прийнятними цінами. Обговоріть майбутній замовлення, щоб за раз купити необхідне обладнання для виробництва. Промислові компресори для промисловості надійні, ефективні в роботі та коштують недорого.

Додаткові послуги

Команда професіоналів «BTS Group» пропонує додаткові послуги клієнтам: розрахунок, монтаж і обслуговування компресорів. Реалізуйте на промисловому об’єкті або виробництві оптимальну компресорну лінію.

Контакти:
м.Київ, 02660,
вул.Червоноткацька 42,
тел./факс (044) 224 50 94
e-mail: [email protected]

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!