Подвійні пам’ятники: де можна замовити недорого?

Плануєте ставити подвійний пам’ятник на могилі батьків або бабусі з дідусем? В цьому випадку радимо ознайомитися з готовими варіантами і шаблонами, різними видами додаткових виробів з граніту: вазами, хрестами і т.д. В першу чергу виберіть фахівців, готових зайнятись виготовленням якісного пам’ятника.

Подвійні пам’ятники

Підібрати і замовити подвійні пам’ятники з граніту високої якості можна в компанії «Спокій» https://spokij.com.ua/pamyatnyky/podvijni/. Перейдіть по посиланню в онлайн-каталог і ознайомтеся з готовими шаблонами та ідеями. Також можна вибрати готові вироби, які є в наявності на складі компанії або замовити пам’ятник за індивідуальними критеріями і параметрами.

Виготовлення гранітних виробів на могилу триває від одного тижня до 2-х місяців, в залежності від завантаження майстрів і складності замовлення — обсягу роботи з каменем. Тому не варто відкладати замовлення меморіального комплексу на потім — обговоріть нове замовлення, дізнайтеся точну вартість і залиште певну сумму грошей, щоб фахівці почали роботу.

Уточніть також умови і терміни установки. Робота повинна бути виконана якісно і акуратно. Також всі елементи повинні перебувати на своїх місцях, інформація, набита на камені, повинна відповідати дійсності. Цікавтеся повним переліком послуг, рекомендаціями фахівців, іншою корисною та актуальною інформацією про гранітні вироби.

Використовуйте фільтр в онлайн-каталозі, щоб переглянути всі варіанти оформлення могили, використання якісних матеріалів. Поставте близькій людині гідний пам’ятник навічно. Вибирайте послуги кращих фахівців, готових зробити роботу в найкоротші терміни і на найвигідніших умовах.

Підбирайте граніт і інші елементи пам’ятника. Наприклад, можна просто набити на камені написи, а можна використовувати фарбу для позолоти, кольорові портрети та інші елементи. Цікавтеся якісними виробами, які вас влаштують за всіма критеріями.

Не відкладайте це питання на потім — дізнайтеся ціну, узгодьте замовлення і залиште певну суму грошей. Після цього почнеться етап виготовлення пам’ятника, потім потрібно буде узгодити дату установки і перевірити всю роботу. Довірте непросту и відповідальну задачу професіоналам. Розкажіть про наміри у сім’ї, щоб обговорити деталі, бюджет та інші важливі особливості. Це важлива місія, яку обов’язково треба зробити, але не раніше чим через рік після поховання, щоб земля краще осіла.

EN RU UK