Нові технології.O2amp – окуляри, через які можна побачити настрій або хворобу

У фільмах про шпигунів, в тому числі, і про Агента 007, неодноразово показувалася спеціальні окуляри, через які можна побачити людину без одягу. А ось дослідницька група 2AI labs створила схожий аксесуар, що дозволяє визначити настрій людини або його фізичний стан.

O2amp – приклад того, що окуляри можуть бути не тільки окулярами, а й чимось великим. Наприклад, відмінним каталізатором настрою співрозмовника, а також діагностувати його здоров’я.


Звичайно, O2amp можна використовувати як самі звичайні сонцезахисні окуляри. Але спектр їх застосування набагато ширший. В O2amp реалізовані відразу три медичних технології, які допомагають визначити насичення шкіри людини киснем, концентрацію гемоглобіну в його крові, частоту серцебиття, знайти вени під шкірою, виявити внутрішні і поверхневі травми, а також деякі види хвороб.

Визначатися все це буде за кольором шкіри, за її блиску і безлічі інших видимих маркерів. Причому, в O2amp абсолютно немає ніякої електроніки. Дізнатися стан здоров’я та настрій людини, на якого дивиться власник окулярів, можна по тому, який колір придбає шкіра при погляді на неї через світлові фільтри, вбудовані в окуляр O2amp.

У комплекті з окулярами O2amp, в разі появи їх у продажу, буде йти спеціальна пам’ятка зазначенням всіх можливих кольорів, які можна побачити крізь їх окуляри, і розшифровкою того, що саме означає кожен з них.

Як вважають інженери з 2AI labs, окуляри O2amp можна буде успішно застосовувати в медицині, сфері безпеки, спорті і навіть азартних іграх.

По матеріалам: Novate.ru

Залишити відповідь

Share via