Універсальні IP FullHD камери від компанії Dahua – огляд на нову лінійку серії 2230

Сьогодні у нас в огляд на нову лінійку IP-камер c якістю відео FullHD від компанії Dahua. У цю лінійку, під номером 2230 входять: вулична, купольні і купольні антивандального камери.

Дахуа передовий світовий бренд систем безпеки. Висока якість продуктів Dahua вже неодноразово перевірена нами і нашими покупцями! І, до речі, приємний бонус для вас, купуючи камери Dahua в нашому магазині Nadzor, ви отримуєте гарантію кращої ціни і, звичайно ж, технічну підтримку!

 

Що ж спільного у камер цієї лінійки?

  1. Якість відео всіх камер – FullHD, 2 Мп, при 25 кадрах в секунду.
  2. Нова світло-чутлива Матриця від Sony, з технологією StarLight від Dahua. Чим же хороша ця технологія StarLight? Навіть при мінімальному освітленні, камера показує в кольоровому режимі! Але якщо освітлення немає взагалі, камера переходить у чорно-білий режим, де нічне підсвічування працює до 30 м.
  3. Всі камери цієї лінійки мають слоти для карт пам’яті, об’ємом до 256 ГБ. Цього вистачить до 12 днів безперервного запису!
  4. Камера підтримує базові функції відеоаналітики! Такі як перетин лінії і контроль області. Як це працює? Ви можете задати лінію, при перетині якої, камера підніме тривогу, почне запис і відправить вам Push-повідомлення на ваш смартфон. А для контролю області – можете виділити зону, при вторгненні в яку камера ідентично зреагує.
  5. Сучасний кодек стиснення відео H.265, який значно економить місце на жорсткому диску або карті пам’яті.
  6. Клас захисту від зовнішнього впливу IP67, тобто камера без проблем може працювати на вулиці.

5f7eddc40017e.jpg

Тепер давайте розглянемо кожну з камер трохи детальніше. Почнемо з вуличною, так як в цій лінійці вона одна. Це циліндрична камера DH-IPC-HFW2230SP-S-S2, виконана в металевому корпусі. Поставляється з лінзою 2,8 мм і кутом огляду 110 градусів.

5f7eddf2dc8f4.jpg

Ось під кришкою знаходиться роз’єм для карти пам’яті і кнопка скидання до заводських налаштувань. Цікавого з комплектації, – так це те, що в комплекті йде захисний ковпачок для гермитизации роз’єму. До речі, він є в комплектації всіх камер даної лінійки.

5f7eddf94e5a5.jpg

Купольна камера DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2 предаставлена в білому кольорі, а DH-IPC-HDW2230TP-AS-BE – у чорному. Корпус самої камери метал, а кріплення – пластик. Ці камери єдині в лінійці мають мікрофон.

5f7ede282f671.jpg

Чорна йде тільки з лінзою 2,8 мм і кутом огляду 110 градусів. Використання такого кольору доречно на темній стелі. Наприклад, у нас такі камери добре замовляють клуби, ресторани, лаундж-бари і кальянні.

5f7ede37f31a0.jpg

У білому кольорі вибір трохи ширше, тут ви можете вибрати камеру з лінзою як 2,8 мм, так і 3,6 мм, де кут огляду вже буде вужчий – 91 градус. Так-само є кришка, під якою знаходиться слот для карти пам’яті і кнопка повернення до заводських налаштувань.

5f7ede4d9567a.jpg

І остання, цікавенька камера, як на мене – це купольна антівандальна DH-IPC-HDBW2230EP-S-S2! Слот для карти пам’яті і кнопка скидання, в таких камерах знаходиться під куполом. Кут огляду може бути як 110, так і 91 градус.

5f7ede66aa6ef.jpg

Такі камери зазвичай встановлюють в громадських місцях, де можливий вандалізм. Живлення камера може отримувати за технологією PoE, ось за таким PoE – комутатором від Dahua. Або ж від звичайного блоку живлення на 12 Вольт.

5f7ede6f14d6a.jpg

Уся лінійка камер абсолютно сумісна з усіма відеореєстраторами Dahua.

5f7ede79ac792.jpg

Ви можете переглядати камери зі смартфона через мобільний додаток DMSS. Тут вам буде доступний онлайн перегляд в реальному часі зі звуком, а також перегляд всіх записів з карти пам’яті. Можна включити Push – повідомлення, які будуть приходити, при спрацюванні датчика руху або подій відеоаналітики.

5f7ede97218b6.jpg

Для перегляду камери на комп’ютерах і ноутбуках потрібно встановити програму SMART PSS. Ця програма дуже зручне, має український інтерфейс. Можна переглядати камери в реальному часі, записані на карті пам’яті архіви, а також змінювати базові налаштування камери.

5f7ede9c6f5b4.jpg

Ну а для доступу до повних налаштувань використовуйте веб інтерфейс камери. Тут можна змінити мережеві налаштування, якість відео, керувати нічним підсвічуванням, налаштувати розклад і режим запису на карту пам’яті і багато іншого.

5f7edea761455.jpg