Основні характеристики ір-відеореєстраторів

thumb_outdoor_014

інтернет магазин відеоспостереження

IP-відеореєстратори являють собою сучасні мегапіксельні відеореєстратори, які здатні вести запис в реальному часі і призначені для роботи з IP-камерами. На їх базі побудовано безліч багатоканальних систем мережевого відеоспостереження, від 4 до 32 камер. У більшості, це бюджетні пристрої з досить хорошими технічними характеристиками. 

До IP-відеореєстраторів  підключають камери відеонагляду з роздільною здатністю до 5 мегапікселів і виконують запис відео зі швидкістю до 30 к/с. Такі характеристики – висока роздільна здатність та запис в режимі реального часу – дозволяють отримувати відео відмінної якості, на якому у всіх найменших деталях можна розглянути всі елементи навколишнього оточення. 

IP-відеореєстратори повністю замінюють комп’ютерну систему відеоспостереження, забезпечуючи звичну обстановку при роботі з відеокамерами. При цьому вони набагато простіші та більш доступні. Деякі відеореєстратори  підтримують стандарти сумісності ONVIF і PSIA і тому їх можна використовувати для запису відео з відеокамер різних виробників. Вони підтримують вхідні потоки від 20 до 160 Мб/с, що дає можливість вести запис з максимальною швидкістю, але з низькою роздільною здатністю або ж вибирати більш високу роздільну здатність, за рахунок більш низької швидкості запису. 

Сучасні IP-відеореєстратори підтримують стандарт H.264 – дуже вдалий варіант стиснення цифрового відеопотоку, який зараз є найбільш поширеним. Він забезпечує більшу ефективність використання дискового простору. Володіючи найбільш високим коефіцієнтом компресії, цей протокол дозволяє зберігати на жорстких дисках практично в два рази більше інформації, ніж при використанні інших поширених кодеків. 

Багато моделей допускають підключення зовнішніх жорстких дисків через інтерфейс SATA. IP-відеореєстратори підключаються до мережі через швидкісні гігабітні порти, що забезпечує високу пропускну здатність системи відеонагляду і дозволяє приймати інформацію від безлічі IP-камер без будь-яких затримок і мережевих колізій. 

IP-відеореєстратори в багатьох випадках оснащуються детекторами руху, що дозволяє організувати автоматичне відеоспостереження на територіально розподілених об’єктах, адже мережеві камери можуть розташовуватися на будь-якій відстані від NVR. Меню відеореєстраторів русифіковане та зрозуміле, а це спрощує налаштування та управління. 

У комплекті з відеореєстраторами поставляється зручне програмне забезпечення для централізованого управління великою системою, в яку можуть об’єднуватися кілька мережевих реєстраторів. З його допомогою можна також управляти поворотними камерами і вести переговори по мережі. Є моделі з підтримкою технології PoE, що дозволяє підключати до них мережеві камери без додаткової живильної лінії і розеток. IP-відеонагляд  надає  доступ з реєстраторів, до записів віддаленим користувачам, у тому числі з популярних мобільних гаджетів iOS, Android, Windows.