Новий Redmi Watch 4 матиме автономність до 3 тижнів

Xiaomi збирається офіційно представити свій новий Redmi Watch 4. Це “розумний“ годинник, який відрізнятиметься не лише вдосконаленим дизайном і великим екраном, а й відмінною автономністю. Це означатиме, що вам не доведеться заряджати його кілька тижнів.

Подробиці

Новий Redmi Watch 4 породжує великі очікування. Це нове покоління, яке принесе із собою важливі вдосконалення. Його корпус повністю виготовлений з алюмінію. Крім того, екран також виглядає покращено – AMOLED із частотою оновлення 60 Гц.

Як ми бачимо на наступному зображенні, новий Redmi Watch 4 матиме акумулятор, здатний забезпечити автономність до 20 днів, тобто майже 3 тижні. Це робить його “розумним” годинником Xiaomi з найдовшим часом автономної роботи.

Ще новий Redmi Watch 4 матиме магнітну систему зарядки, що дозволить нам заряджати його більш комфортно. Крім того, його акумулятор матиме швидку зарядку, тож за кілька хвилин заряджання ми матимемо дні автономної роботи.

Все вказує на те, що новий Redmi Watch 4 стане одним із найбільш продаваних смарт-годинників 2024 року. Але, скоріш за все, він не з’явиться на світовому ринку до кінця року.