Журналісти перерахували основні невдачі Apple

До цього списку потрапили КПК Newton, USB-миша і приставка Pippin.

Журналісти видання Quartz перерахували найпровальніші продукти компанії Apple. Список із 12 пристроїв доступний на сайті медіа.

Топ очолив кишеньковий комп’ютер (КПК) Newton, який “випередив час”, але провалився у продажу та був скасований Стівом Джобсом. Нижче розташувалася USB-миша, що має форму шайби: «дизайн був просто жахливий, а форма не могла бути менш ергономічною». На третьому місці опинилася приставка Pippin, яку проігнорували виробники ігор та геймери.

Нижче розташувалися сервіс Ping – аналог соціальної мережі для музикантів, комп’ютер Twentieth Anniversary Macintosh (TAM), ноутбуки MacBook з ненадійною клавіатурою “метеликом”, телевізор-комп’ютер Macintosh TV, настільний комп’ютер Apple III, який провалився у продажу, а також скасована бездротова зарядка AirPower.

Наприкінці журналісти обрали медіацентр iPod Hi-Fi, операційну систему Macintosh Copland та потужний комп’ютер Power Mac G4 Cube.

“Деякі з цих нещасних пристроїв були або погано реалізовані, або занадто амбітні, проте майже всі вони вплинули на пристрої, якими сьогодні користуються фанати Apple”, – підсумували автори.