Як захистити екран смартфона від розбиття

Екран – одна з найважливіших конструктивних складових смартфона. Якщо дисплей пошкоджено, користуватися технікою практично неможливо. Тому страх розбити тендітну панель переслідує кожного власника сучасного телефона. Виробники, звичайно, намагаються забезпечувати екранам додатковий захист у вигляді ударостійких покриттів, але навіть знамениті панелі Gorilla Glass рятують далеко не у всіх випадках. Тому, коли купуєте смартфони в Хмельницькому, варто відразу уточнити у продавців наявність додаткових засобів захисту екрану: полімерних плівок, стекол або спеціальних чохлів. Якщо такі будуть в наявності, слід придивитись до них уважніше.

Який захист краще вибрати для екрана смартфона

Одне з найбільш доступних рішень – використання спеціальних чохлів. Непоганий захист забезпечують моделі-кармани із прозорою передньою поверхнею. Їхня задня частина може бути виготовлена ​​з пластику або силікону, а екран в них прикриває прозора панель. Вона приймає на себе основну енергію механічного впливу, тому ризик пошкодження самого дисплея знижується. Дешевий, але й менш надійний варіант – це звичайний полімерний бампер. Він не прикриває екран, але за рахунок виступів по його периметру приймає основний удар при падінні на себе.

Непогано зарекомендували себе та полімерні плівки. Вони є тонкими панелями з пластику, які фіксуються на поверхні екрану і підвищують його ударостійкість. Плівки бувають матовими, глянцевими та дзеркальними, вони практично не помітні на дисплеї і не заважають бачити зображення. Ще одна перевага цього захисту – проста установка. Щоб наклеїти плівку, не потрібні спеціальні інструменти або якісь професійні навички, з цим завданням впорається будь-який користувач. На жаль, встановлення плівки не є 100% гарантією того, що при невдалому падінні скляна панель залишиться цілою.

Максимальний рівень захисту забезпечує скло. Воно має власну жорсткість, за рахунок якої ударостійкість екрану значно підвищується. Навіть якщо смартфон падає, від удару найчастіше розколюється сама захисна панель, а крихкий дисплей залишається неушкодженим.

Скло має великий набір переваг:

  • не знижує чутливість сенсора;
  • не спотворює і погіршує видимість картинки;
  • не заважає рухам пальця по сенсорному дисплею;
  • після правильної установки надійно утримується, не відходить та не зміщується;
  • захищає від усіх видів механічних ушкоджень.

Захисне скло буває антивідблисковим, з олеофобною обробкою. З доступним асортиментом цих виробів можна ознайомитись у каталозі АЛЛО у Хмельницькому чи на сайтах інших магазинів електроніки.

Таким чином, на сьогоднішній день є досить великий вибір пристроїв, здатних уберегти екран смартфона від розбиття. Вам залишається тільки визначитися з варіантом, який буде оптимальним за надійністю та ціною.

Share via