В AnTuTu оновили рейтинг найпотужніших Android-смартфонів

Як і передбачалося, з виходом нових флагманів рейтинг продуктивних смартфонів під управлінням Android від авторів бенчмарку AnTuTu змінився. Щоправда, результати та розташування пристроїв у ньому багатьох можуть здивувати.

Перше місце в оновленому рейтингу посів ігровий смартфон Nubia Red Magic 9 Pro+ з процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Враховуючи наявність в ньому однієї з найбільших випарних камер та справжнього кулера для охолодження, то перемога більш ніж очікувана.

Друге місце зайняв Vivo X100, оснащений чіпом MediaTek Dimensity 9300. Він поступився першому місцю якихось 4 тисяч балів. При цьому дивно, що дорожчий Vivo X100 Pro з таким же чіпом розташувався лише на 5-му рядку, поступившись «молодшому братові» майже 80 тисяч балів. На третьому і четвертому місцях розташувалися iQOO 12 та iQOO 12 Pro відповідно — і знову базова модель вища за «прошку».

А ось Xiaomi 14 Pro та Xiaomi 14 показали найгірший результат серед новинок, посівши шосте та сьоме місця відповідно. Вони відстають від конкурентів більш ніж на 100 тисяч папуг. Далі вже з великим розривом розташувалися iQOO 11S, OnePlus Ace 2 Pro та Vivo X90 Pro+. Цікаво, що смартфони концерну BBK (Oppo, OnePlus, Realme, Vivo та iQOO) посіли 7 із 10 місць у рейтингу.

Важливо, що при складанні рейтингу враховується середній результат протестованих смартфонів, а не їхнє максимальне значення.