Танг Тан йде з Apple: він відповідав за дизайн iPhone та AirPods

Виконавчий директор Apple Inc. Танг Тан, який відповідає за дизайн iPhone і «розумних» годинників, залишить компанію в лютому 2024 року.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

У компанії буде проведено перерозподіл обов’язків. Річард Дін, який очолює напрямок дизайну продуктів iPhone, після відходу Танг Тана буде безпосередньо підпорядковуватися Джону Тернусу — старшому віце-президенту з розробки апаратного забезпечення. Кейт Берджерон, у віданні якої був напрямок розробки Mac, відповідатиме за дизайн AppleWatch.

Танг Тан також курирував дві команди, які займалися аксесуарами і брали участь у створенні навушників AirPods. Ці напрямки на себе візьме Меттью Костелло, який раніше працював над навушниками Beats і «розумною» колонкою HomePod.

Раніше ми писали, що компанія Apple готує кілька нових моделей та оновлень на початок наступного року, щоб припинити спад продажів Mac та iPad, прагнучи побороти падіння продажів падіння продажів Mac і iPad.

Також нагадаємо, що компанія Apple спільно зі своїми постачальниками планують випускати понад 50 млн iPhone в Індії щороку у найближчі 3 роки.