Щоб не розряджалась батарея: відключіть на смартфоні ці функції

Швидке розрядження мобільного телефону – поширена проблема. З усім тим, існує кілька простих методів для збереження заряду пристрою.

Не кожна функція на вашому гаджеті має бути постійно активною та витрачати енергію. Якщо вам потрібно збільшити час автономної роботи телефону, ви можете скористатися одним лайфхаком — деактивувати певні опції.

Які функції відключити, щоб не “сідав” смартфон

Вимкнення GPS та бездротових мереж допоможе продовжити термін служби акумулятора. Навіть коли ви не використовуєте телефон, він, як і раніше, надсилає різні сигнали, які з часом можуть розрядити акумулятор. Якщо вам потрібна максимальна ефективність батареї, можна вимкнути деякі служби серверів.

Wi-Fi, Bluetooth та мобільні дані суттєво споживають енергію акумулятора. Простий спосіб економії заряду — увімкнути режим “У літаку”, який вмить відключить пристрій від усіх цих служб і заощадить енергію.

Служби GPS зручні, але можуть сильно розряджати пристрій. Ви можете повністю вимкнути місцезнаходження через “Параметри” > “Місце розташування”. Однак це може вплинути на роботу деяких програм. Натомість краще налаштувати “Дозволи для програм”, щоб обмежити доступ лише до певних програм.