Новий Haval H9 показали на шпигунських фото

Після викладення шпигунських фотографій нового Haval H9 у камуфляжному дизайні та перших знімків салону, насолоджуйтеся новими фотографіями, що розкривають зовнішність автомобіля.

Останньою новинкою в лінійці компанії став Haval Raptor, і Haval H9 обіцяє бути йому подібним. Навіть дизайн задніх фонарів в обох моделях подібний. Різниця в передній частині виявляється в іншій конфігурації реберчастої решітки радіатора та переднього бампера. Зазначте, що Haval H9 оснащений відмінною мультимедійною системою та фізичними кнопками для керування кліматом.

За отриманими від внутрішніх джерел даними,H9 буде більшим, зі збільшеною колісною базою приблизно на 50 мм, досягаючи 2850 мм, і довжина кузова без урахування запасного колеса на п’яти дверях сягатиме приблизно п’яти метрів.

Раніше повідомлялося, що H9 отримає 2-літровий двигун та звичайну автоматичну коробку передач. Проте за новими витоками, з’явилася інформація про гібридну систему Hi4-T з електродвигуном, інтегрованим у АКПП, аналогічною тій, що використовується в моделях Tank 400 і Tank 500.