Ремонт телефонів через Нову Пошту в сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

Якісний і недорогий ремонт телефонів по Новій Пошті в сервісі Ай-Яй-Яй

Мережа сервісних центрів Ай-Яй-Яй вважається однією з лідируючих компаній, яка надає послуги з ремонту телефонів, планшетів і ноутбуків. У нас працюють кваліфіковані досвідчені фахівці, які постійно підвищують свій рівень знань на різних курсах семінарах. У майстернях для ремонту використовується найсучасніше обладнання, яке дозволяє виконати якісний ремонт в найкоротші терміни. Завдяки тому, що на власному складі сервіс-центру завжди є в наявності необхідні деталі, ремонт Samsung Galaxy A54 https://iya-yai.kiev.ua/remont-samsung-galaxy/a54-a546 можна виконати дуже швидко, навіть у разі відправки техніки з іншого міста.

 

Куди краще відправити на ремонт техніку по Новій Пошті?

Не завжди в регіонах і маленьких містах України можна знайти сервіс, де майстер зможе виконати якісний ремонт сучасного смартфона. Найчастіше, це пов’язано з тим, що такі маленькі сервіси не можуть собі дозволити дороге обладнання. Як результат при зверненні в такий сервіс клієнт може отримати відмову або довго чекати пристрій з ремонту.

Сервісний центр “Ай-Яй-Яй”, в свою чергу, надає свої послуги не тільки для киян, але також і для жителів інших міст України. Доставка техніки здійснюється через Нову Пошту. Ось кілька причин, за якими нам довіряють клієнти з усієї України:

  • сервіс-центр Ай-Яй-Яй здійснює свою діяльність з 2012 року;
  • за час роботи сервіс заробив собі хорошу репутацію;
  • нам довіряє більше 40000 користувачів;
  • на послуги сервісного центру надається гарантія;
  • діагностика для клієнтів сервіс-центру здійснюється безкоштовно;
  • протягом усього процесу ремонту менеджери підтримують зв’язок з клієнтом, сповіщають про кожному етапі ремонту.

Варто також відзначити, що чимало клієнтів з Києва воліють також передавати техніку в ремонт Новою Поштою. Це дозволяє не витрачати час на дорогу в майстерню.

 

Як здійснюється ремонт смартфонів і ноутбуків по Новій Пошті?

Щоб замовити ремонт смартфона Xiaomi Redmi Note 11 Pro https://iya-yai.kiev.ua/remont-xiaomi/redmi-note-11-pro в СЦ Ай-Яй-Яй за новою поштою, досить повідомити нам про це будь-яким зручним способом:

  1. по телефону (номери для зв’язку вказані на сайті компанії);
  2. написати в онлайн-чат на сайті;
  3. залишивши на сайті заявку на ремонт.

Також на сайті ви зможете знайти детальну інформацію про те, як упакувати техніку перед відправкою поштою, реквізити для відправки та загальні умови.

Як тільки ваш телефон прибуде в сервіс, з вами відразу зв’яжеться наш фахівець. Він уточнить всі деталі, вислухає скарги на роботу пристрою. Далі майстер проведе діагностику і по її завершенню вам повідомлять результати. Спеціаліст повідомить причину несправності, запропонує ремонт, оголосить вартість і терміни ремонтних робіт. До ремонту майстер приступає тільки після згоди клієнта. Після відновлення смартфона, він повертається до власника також Новою Поштою. На послуги сервіс-центру Ай-Яй-Яй надається гарантія.

Детальну консультацію можна отримати по телефону або, написавши нам в месенджерах.