Новий Samsung Galaxy S24 Ultra може отримати “золоту” версію

Останнім часом з’явилися чутки про вихід золотистої версії популярного мобільного телефону Samsung Galaxy S24 Ultra. Деякі фотографії нового телефону навіть були опубліковані. За попередніми повідомленнями, колірні варіації Samsung Galaxy S24/S24+ охоплювали чорний онікс, мармурово-сірий, кобальтово-фіолетовий, бурштиново-жовтий, смарагдово-зелений, помаранчевий піщаник і синій сапфір.

Однак Galaxy S24 Ultra пропонує щонайменше 7 кольорів, включно з титановим чорним, титановим сірим, титановим фіолетовим, титановим жовтим, титановим зеленим, титановим помаранчевим і титановим синім. Особливо цікавими є ексклюзивні онлайн-кольори, такі як титановий зелений, титановий помаранчевий і титановий синій. Можна припустити, що золотисто-жовта версія матиме колір “титановий жовтий”.

На додаток до фотографій, з’явилися фан-арти, які пропонують більш наочне уявлення дизайну Galaxy S24 Ultra. Такі зображення не є офіційними і лише приблизно показують зовнішній вигляд телефону. Щоб дізнатися точний дизайн реального пристрою, доведеться почекати офіційних новин.

Технічні характеристики нових смартфонів Galaxy S24 вже відомі. Флагманська модель Galaxy S24 Ultra працюватиме на чипсеті Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy, тоді як моделі S24 і S24+ отримають двопроцесорну версію Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy/Exynos 2400. Версія Ultra матиме дисплей QHD+, титанову рамку і ємний вбудований акумулятор на 5000 мА*год і матиме швидку зарядку потужністю 45 Вт. Крім того, його камера складатиметься з об’єктивів роздільною здатністю 200 МП + 12 МП + 50 МП + 10 МП.

Стандартна версія S24 має FHD-дисплей з роздільною здатністю 1080P, ємність акумулятора становитиме 4000 мА*год і зарядний пристрій на 25 Вт. Зі свого боку, модель S24+ пропонує дисплей QHD, у якого буде набагато вища роздільна здатність, акумулятор на 4900 мА*год і зарядний пристрій, що підтримує потужність 45 Вт. Обидві моделі також мають задні камери з роздільною здатністю 50 МП + 12 МП + 10 МП.