iPhone 12 pro

Немає абсолютно ніякого сенсу переконувати у тому, що iPhone 12 зараз найпотужніший смартфон у всьому модельному ряду. З моменту виходу і надалі б’є усі рекорди: у всіх на думці та вустах. Кажуть, він без проблем зніме за потреби справжній якісний фільм! До слова, саме це компанія продемонструвала у рекламному ролику під назвою Make Movies Like the Movies – що означає «знімай фільми, як в кіно!». Ще б пак! Технологія Dolby Vision дозволяє зробити запис максимально якісним. 

Apple у цьому ролику навіть поділилася лайфхаками, які допоможуть знімати відео ще краще та більш оригінально. А завдяки чипу A14 Bionic, він із легкістю зніматиме зі швидкістю 60 кадрів за секунду. 

До речі, в ході презентації оператор Эмануэль Любецкі довів, що це не жарти. Він продемонстрував короткометражний фільм, знятий на iPhone 12 Pro. Переглянути «творіння» можна у вільному доступі навіть на платформі YouTube.

Зважаючи на космічні характеристики, здавалося б, що габарити та вага смартфону будуть не мініатюрними. Але всього лиш «здавалося». iPhone 12 Pro вийшов досить компактним та абсолютно легким. Це вдалося здійснити завдяки тонким рамкам, зменшеній на 0.7 мм товщині корпусу, у порівнянні із попередником. Свою вирішальну роль зіграв матеріал – нержавіюча сталь, що не додає зайвого ні у вазі, ні у дизайні. Навіть попри скло, що обіймає смартфон з обох сторін,  Apple iPhone 12 Pro залишається надиво невагомим у вашій руці. 

Так, так, саме дизайн є відмінністю, що найбільше кидається в очі, коли дивишся на iPhone 12 Pro. Він, насправді, дуже нагадує iPhone 4, адже звичні скруглені грані стали прямими, а скло – плоским. Ох, щось підказує, що Тім Кук просто заностальгував за «тими часами» і саме тому ці моделі дуже схожі. У дизайні, звісно, не в розмірі. Придбати iPhone 12 Pro 

Apple Room рекомендує!

Iphone 12 Pro – найбажаніший професійний смартфон. Ще до виходу на ринок передзамовлення на нього сягнули максимальної позначки. В Apple Room ви можете замовити новенький смартфон ща крутою ціною! Замовлення можна здійснити на сайті або у нашому фізичному магазині. Придбайте додаткову гарантію на рік або 2 роки, стильні аксесуари та насолоджуйтеся! Apple Room – ваш найнадійніший Apple-партнер. 

 

Share via