Експерти назвали три проблеми з новітнім смартфоном Samsung Galaxy S24

Перші користувачі Samsung Galaxy S24 повідомляли про різні проблеми і баги з моменту його недавнього запуску, відображаючи проблеми, з якими зіткнулися користувачі iPhone 15 і Pixel 8 торік.

Проблеми варіюються від проблем із дисплеєм до збоїв у роботі камери. Очікується, що Samsung, як і Apple і Google, випустить виправлення для цих проблем у найближчому майбутньому.

Дисплей, відмінна риса Galaxy S24, став серйозною проблемою для користувачів. Обговорення в соціальних мережах і Reddit виявляють незадоволеність кольоропередачею пристрою, при цьому деякі користувачі повертаються до попередньої моделі, Galaxy S23, через гадану тьмяність і розмитість. Серед проблем, пов’язаних з дисплеєм, про які повідомляють користувачі, помітною проблемою є вертикальна зелена лінія, що проходить зверху вниз, супроводжувана білою лінією впоперек екрана. На жаль, причина цих аномалій відображення залишається неясною, і Samsung нібито не визнала відповідальності за це питання.

Samsung Galaxy S24 Ultra, відомий своїми розширеними можливостями камери, також зіткнувся з проблемами. Незважаючи на наявність чотирьох камер заднього виду, зокрема 12-мегапіксельної надширококутної камери, 200-мегапіксельної ширококутної камери, 50-мегапіксельної телеоб’єктивної камери з 5-кратним оптичним зумом і 10-мегапіксельної телеоб’єктивної камери з 3-кратним оптичним зумом, деякі ранні користувачі повідомляли про дефекти. Проблеми включають в себе стрибкоподібну поведінку телефонів при перемиканні камер для збільшення масштабу, а також деякі об’єктиви, що створюють зернисті і тьмяні фотографії.