Apple тестує поліпшену версію Siri за допомогою ChatGPT

Apple продовжує тестування генеративного штучного інтелекту, оскільки ми очікуємо значних змін в iOS 18. Як повідомляє інформатор yeux1122, внутрішні коди Apple свідчать про те, що компанія працює над функцією Siri Summarization, яка показуватиме рядки “Будь ласка, підсумуйте даний текст” і “Будь ласка, дайте відповідь на це питання”.

Інформатор припускає, що Siri Summarization також працюватиме з застосунком “Повідомлення” для текстів iMessage і SMS. Зовсім недавно Google і Samsung анонсували кілька функцій штучного інтелекту для своїх телефонів Pixel 8 і Galaxy 24, включаючи узагальнення статей, повідомлень і багато іншого за допомогою ШІ.

Крім того, схоже, Apple вже тестує чотири моделі ШІ в коді iOS 17.4. Дві з них – це AjaxGPT, власна велика мовна модель Apple, а також ChatGPT і FLAN-T5 від Google.

Зрештою, Apple прагне вдосконалити та інтегрувати свої LLM в iOS. За даними інформатора, Apple порівнює результати тестування ChatGPT з FLAN-T5 з обробкою як на пристрої, так і в Інтернеті.

Оскільки Apple вважає, що конфіденційність є “фундаментальним правом людини”, цілком ймовірно, що компанія прагне, щоб більшість функцій ШІ працювали локально, що включає читання повідомлень користувача. Крім того, це може загрожувати конфіденційності користувача.

За останні кілька місяців в Мережі було кілька повідомлень про зусилля Apple у сфері штучного інтелекту щодо цієї мови Ajax. Раніше вважалося, що Apple зосередиться на B2C-застосунках, таких як чати AppleCare або внутрішні інструменти розробки.