Як заробити криптовалюту на шахах

Інтелектуальний майнінг – новий спосіб отримувати криптовалюту в обмін на гру в шахи. Часи ігор із реальними грошовими призами не минули, а просто адаптувалися до сучасних трендів. Гривнями та доларами нікого не здивуєш, а от токенами та NFT в обмін на складну перемогу у шахах – інша справа.

Гра для розумних майнерів

Chess Polygon пропонує грати в шахи та заробляти криптовалюту. Кожен може виграти токени STEIN та NFT, виграваючи випадкових гравців у крипто шахи в режимі онлайн. Запрошуйте друзів, учасників шахового клубу та інших знайомих, які хотіли б додати більше азарту коханому хобі та виграти цифрову валюту.

Як отримати винагороду у три етапи:

  • заходьте на сайт, реєструйтесь, грайте зі випадковими суперниками по всьому світу;
  • перемагайте суперників;
  • отримуйте токени за перемоги та підвищуйте власні рекорди.

У Chess Polygon є три режими гри: майнінг, челендж, інвестор. Перший режим гри найпростіший, найшвидший і найцікавіший для новачків. У режимі Челендж можна вибирати гравців, встановлювати винагороду для переможців. У режимі Інвестор можна створювати команди, позначати винагороду кожного учасника.

Тепер можна грати у шахи та заробляти криптовалюту. Також у вас з’являться також нові знайомства та зв’язки, люди, з якими зможете обмінюватись досвідом, ділитися цікавими стратегіями, утворювати команди. На сайті вже є своя тусовка, а також є спільноти з країн та інших інтересів. Вам сподобається така кількість гравців, шахи, гроші, можливість підвищити ставки та виграти набагато більше, ніж випадковий виграш у режимі Майнінг.

Інтелектуальний майнінг вийшов новий високий рівень – play to earn шахи. Проект Chess Polygon ще новий, але розвивається досить швидко, з’являються нові можливості для гравців. Реєструйтеся на сайті, цікавтеся правилами та починайте першу гру. Може повезти з першого разу – потрапить слабкий гравець. Також можете програти у першій грі. Головне, не зупиняйтеся, покращуйте стратегію гри, навички атаки та захисту, щоб досягти високих результатів.

Play to earn шахи – це новий і незвичайний формат гри, який вам, напевно, сподобається. На сайті докладно все розписано, тому якщо захочете розібратися, приділіть час і навчитеся всім особливостям гри. Почніть заробляти на шахах. Chess Polygon пропонує всі умови та можливість для новачків, досвідчених гравців, а також команди чи інвесторів.

Грати можна на смартфоні у зручний для вас час. Завантажуйте програму в App Store або Google Play, реєструйтесь і почніть грати в улюблені крипто шахи.

Контакти та корисна інформація

Twitter – https://twitter.com/ChessPolygon
Telegram канал – https://t.me/chesspolygon
Телеграм групи:
Українська – https://t.me/chesspolygon_ua