Aruze Gaming представляє серію ігор Happy Charm

Компанія Aruze Gaming представила серію ігор Happy Charm, а саме Tokyo Daruma і Tokyo Kitty на базі шафи Muso Triple-27. Офіційна презентація софтів відбулася кількома днями раніше.

Happy Charm

В обох іграх зображені щасливі японські символи. Геймплеї повністю переносять користувачів у світ східної культури, при цьому не забуваючи про великі виграші. Вже через декілька тижнів випробувати азартні слоти можна буде на сайті Космолот. Вхід в особистий кабінет надасть додаткові бонуси, серед яких і безкоштовні запуски барабанів.

Happy CharmВ іграх розкидані дикі символи. Вони з’являються випадковим чином або при випаданні спеціального знаку на п’ятому барабані. Загалом, їх декілька. Кожен розкиданий дикий символ, який перекриває інший знак, що з’являється на барабанах, запускає функцію джекпоту.

Що стосується останнього, він в обох іграх прогресивний. Тобто, банк спільний для всіх автоматів. Саме завдяки цьому виграші досягають неймовірних позначок. Зокрема, й до п’яти мільйонів кредитів.

Шанси на появу розкиданого дикого символу збільшуються під час безкоштовних ігор. Вони активуються спеціальним знаком та можуть сягати до 25 одиниць. Під час фріспінів клієнти додатково отримають множник виграшу – до х10.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!