2D сканери штрих –коду

Двомірний сканер (2D сканер) штрих – коду – це прилад, який зчитує інформацію, нового покоління, здатний розшифровувати QR – або 2D – коди, зазначені на упаковках товару, етикетках ліків, рекламі і навіть у друкованій продукції. Крім того такий прилад може під будь –яким кутом зчитувати звичайні лінійні, а також QR – коди з мобільних телефонів, що розширює його функціональність і підвищує можливість магазину.

QR – код – це невеликий чорно-білий квадрат із зашифрованою інформацією, що може багато розповісти про товар. Вони часто зустрічаються в рекламі, візитках, газетах та ін., містить інформацію про товар, а саме: терміни придатності, дату виготовлення, координати виробника тощо. Також в ньому можуть бути зашифровані адреса, посилання на сайти, телефони, адреси електронної пошти підприємства, що рекламує себе в мережі Інтернет або з екранів ТБ.

QR – код здатний охоплювати 7089 цифр та 4296 літер. Цей шифр зчитується спеціальним сканером та передається на комп’ютер, планшет, телефон або інший пристрій для обробки даних.

Двомірні сканери штрих-коду і їхнє застосування

Перелік галузей застосування QR – код сканерів досить великий. Вони часто зустрічаються в рекламі (передають посилання на сайти рекламодавців), в фармації (публікуються на препаратах), промисловості, в галузі транспортних перевезень (друкуються на електронних білетах), у галузі розважальних послуг, торгівлі. Зокрема, на упаковці з таблетками таке маркування може розповісти про виробника продукції, терміну придатності упаковки, рекомендації щодо вживання препарату. В промисловості їх використовують у виробництві дрібних деталей, електронних плат, що потребують великої супровідної документації. Зчитати всю інформацію можна через QR – код сканер, який швидко оброблює і надає розшифровані дані. Значною перевагою є чудова інтеграція сканера з програмою 1С.

Перевага 2D сканерів

Головна відмінність двомірного сканеру від одномірного в тому, що лінійний код є шляхом до бази даних, що містить інформацію про продукт, а 2D код – це сама база. У лінійному коді шифрувати інформацію можна лише по горизонталі, в QR – інформація шифрується по горизонталі, по вертикалі, тобто, містить у собі значно більше даних. Двомірний штрих-код кодується за рахунок технології «Image». За швидкістю зчитування вона нічим не поступається лінійним сканерам, при цьому може розшифровувати як одномірні коди, так і двомірні. Крім того, дана технологія дозволяє зчитувати пошкоджені значення, коди з мобільних пристроїв, комп’ютерів і планшетів. Основна перевага 2D сканерів штрих-коду в тому, що ці пристрої є найбільш універсальними і функціональними. Придбати 2D сканер штрих-коду можна в нашому магазині, де великий вибір та демократичні ціни.