Як відростити довге та здорове волосся?

Ніщо так не прикрасять жінку, як розкішне волосся. Мрією більшості жінок є довге здорове волосся, але що б вони не робили, їм це не вдається. Волосся в середньому в місяць зростають на 1-2,5 см. Але цю цифру можна збільшити.

Насамперед, рекомендується оцінити поточний стан свого волосся. Пересушене й ослаблене волосся росте повільно. Правильний догляд, відповідний типу волосся, регулярне використання масок і бальзамів відновить волосся.

А також є кілька порад, які підкажуть як відростити довге здорове волосся:

Якщо зачіска не потребуюе оновлення і кінчики волосся не пошкоджені, то можна не підстригати їх часто. Досить 2-3 разів на рік.

Локони слід захищати від дії високої температури. Уникайте сушки феном і укладання утюжками. Мийте волосся тільки теплою водою. Вплив гарячим повітрям або водою послаблює фолікул, волосся слабшає і випадає.

Вибираючи шампунь, слід звернути увагу на склад. У ньому не повинно міститися силікону. Він, обволікаючи волосся, захищає його, але не пропускає поживні речовини, перекриває природне дихання.

Слід розчісувати волосся двічі на день гребінцем з рідкими зубцями. Не рекомендується розчісувати мокре волосся. Вони, отяжені водою, при розчісуванні легко висмикуються.

Бажано уникати фарбування волосся. Будь-яка фарба негативно впливає як на волосся, так і на шкіру голови.

Поліпшить кровообіг шкіри голови масаж із спеціальним маслом. Приплив крові до шкіри голови активізує ріст волосся, а масло живить коріння волосся.

В масках для волосся повинно міститися реп’яхова або касторова олія. Вони не тільки зміцнюють волосся, але і сприяють активному їх росту.

Правильне харчування і застосування спеціальних вітамінів сприяє зростанню здорового волосся. Вітаміни А, В, Е сприяють росту волосся.

Щоденне вживання однієї ложки льняного масла зробить волосся більш блискучими і посприяє швидкому зростанню. Лляне масло відмінно діє не тільки на волосся, але і на шкіру і нігті. Але, на жаль, воно не виробляється в організмі.

Дотримання цих порад допоможе відростити довге здорове волосся. Любіть кожен сантиметр свого волосся!

Автор: Никитина Настя

По матеріалам: lady-mix.ru

Залишити відповідь

Share via