Секрети успішних стартаперів: в київській школі №180 пройшов майстер-клас від «Всеосвіта»

У нашому світі не один мільярд ідей. Так, на перших порах вони можуть здаватися дивними і незвичайними, але саме так починалося життя всіх тих речей, які сьогодні для нас звичні, без яких не можна уявити життя. У всі часи бути інноватором було дуже складно, і тільки недавно їх почали цінувати, з’явилося усвідомлення, наскільки вони корисні для суспільства, як впливають на розвиток людства.

Про те, що кожна ідея сама по собі унікальна і могутня, дізналися учні середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 180. Журналісти порталу “Всеосвіта“, заручившись підтримкою компанії “Mr. Playwood” відвідали п’ятий клас, і особисто переконалися, що кордонів у дитячої уяви немає.

Бесіду присвятили ринку дитячих іграшок – його тенденціям, функціональності продуктів, а також матеріалу, який використовують при виробництві моделей.

Виявилось, що діти користуються цілком дорослим критичним мисленням. Так, вони одразу зрозуміли, що найнебезпечнішим матеріалом є дерево. Воно не тільки не здатне виділяти якісь отруйні речовини, але навіть містить дуже корисну ефірну олію.

До того ж дерев’яні елементи гарно виглядають в інтер’єрі. Їх легко з’єднувати між собою, створюючи прикраси, меблі, сувеніри та аксесуари.

Але є і зворотна сторона. Лісам дуже шкодить вирубка дерев. Тому якщо дерево зрубили, на цьому місці треба посадити три. – п’ятикласники, схоже, вже мають готовий план дій. – Це не обов’язково, але краще перестрахуватись, адже завжди можуть вступити у дію природні стихії. А ще може трапитись хвороба, яка зсередини зруйнує стовбур дерева.

Останнім часом дерев’яні конструктори є дуже затребуваними, причому не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. Сьогодні існує достатньо велика кількість їх виробників, але залишатися популярним вдається не кожному. Компанія “Mr. Playwood” пропонує своїм клієнтам – дітлахам та дорослим, зібрати вироби, які будуть максимально схожі на справжні предмети або навіть тварин – механічного слона, Єдинорога, Тауерський міст. Таку іграшку можна назвати дійсно ідеальною. Вона одночасно розвиває кілька здібностей, що є дуже важливими для дітей – просторове та абстрактне мислення, логіку, фантазію, дрібну моторику. Завдяки їй дитина вчиться орієнтуватися в механізмі 3D-моделей. Але може в учнів київської школи №180 свої погляди на ідеальну іграшку?

На цей раз “Всеосвіта” та “Mr. Playwood” ініціювали проведення інтерактивної конференції в Парижі, запросивши на неї майбутніх бізнесменів та бізнесвумен. Кожний бажаючий представив свій проект, описав його переваги, які можуть привернути споживача.

Своєю креативністю запам’яталося тріо п’ятикласниць – Поліна, Оля та Дар’я запропонували дуже цікавий стартап. Вони вирішили, що було б добре створити рибку, яка завдяки спеціальному зовнішньому покриттю стає прозорою. Використовується вона в якості приманки під час риболовлі.

Уявіть, що у вас з собою немає черв’ячка, а от наша іграшка є під рукою. Вона вам дуже знадобиться. Всередині рота рибки вбудовано ліхтарик, який буде приманювати здобич. А щоб вже справжня риба не втекла, щелепи іграшки автоматично заблокуються – Поліна розповіла про винахід детальніше.

Було запропоновано й інші цікаві ідеї. Наприклад, нам дуже сподобалася модель максимально наближеної до реальної руки, з функціями навчання манікюрній справі.

Ми розробили її для тих людей, хто хотів би працювати в салоні краси, але не має можливості відвідувати курси, – розповіла про свій проект Настя, учениця п’ятого класу. – Навчання відбувається дуже легко і цікаво, до того ж, разом із рукою продається набір спеціальних лаків. Вони змінюють колір в залежності від того, чи правильно були нанесені на нігті.

Після захоплюючого майстер-класу всі учасники отримали в подарунок оригінальний конструктор від “Mr. Playwood” – чарівні 3D-окуляри, які діти зібрали на подив легко і з незгасним ентузіазмом.

Звичайно ж, журналісти “Всеосвіти” не могли залишити талановитих майбутніх підприємців без нагороди і кожного учня і кожної учениці урочисто вручили «Подяку» за креативні ідеї і нестримне прагнення творити чудеса.

Наші пригоди з Містером Плейвудом тривають, тому стежте за новинами і залишайтеся з нами!

Нагадаємо, що наш креативний партнер “Mr. Playwood” пропонує ексклюзивний подарунок для вас. Для цього достатньо взяти участь у шкільній дистанційній олімпіаді та отримати унікальний промокод. Він надає знижку на 10-35% для усієї продукції “Mr. Playwood”. А це наразі 11 екологічно чистих конструкторів з натуральної деревини. Вони гарантовано сподобаються не тільки дітям, а й дорослим!