Срібні прикраси з коштовним камінням тренди 2015 року

Гротеск вінтажних виробів з давніх часів захоплює і дивує жінок, в цьому стилі видніються риси шарму і респектабельності, великі ювелірні прикраси можуть вказувати на високий статус в суспільстві та наявність смаку їх господині.

При цьому носіння великих срібних підвісок або обручок диктують свої умови для леді, про які ми розповімо нижче. Кращий варіант придбання великих прикрас – це купівля виробів в комплекті з кількох предметів, наприклад, підвіски, обручки, браслета і сережок, зроблених ювелірами в одному тематичному дизайні.

З чим носити великі сережки срібні з камінням? Досить яскраві, стильні за своїм дизайном і виконанню художніх елементів сережки із срібла з великими каменями або великих розмірів добре підійдуть під будь-яке вечірнє плаття.

З чим носити великі обручки? Великі обучки зі срібла, інкрустовані дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, легко підкреслять статус ділової леді, якщо вдягати їх під костюм з твіду сірих або синіх відтінків.

З чим носити срібні підвіски з великим каменем? Ідеальне поєднання однотонної водолазки, светри з тонкого кашеміру або ангорської пряжі з ювелірною прикрасою підкреслить в жінці граціозність, силу характеру і витонченість душі. Камені, як і срібло, можуть розкривати сутність людини, посилювати її слабкі сторони або приховувати недоліки.

Ювелірні прикраси великих розмірів з каменями або без них стильні, порівняно недорогі і при цьому заманливо красиві. Вони допоможуть Вам стати більш помітними в суспільстві, більш привабливими і чарівними. Великі ювелірні прикраси – це як крапля парфумів перед побаченням, обов’язково повинні знаходитися в скриньці прикрас кожної жінки.

Share via