Вибираємо пуховик для дівчинки: 5 порад від експертів КідБутік

Тепло, зручно та комфортно – три основні причини популярності пуховиків для дівчаток. Пух як утеплювач довгий час використовувався в верхньому одязі полярників, тож з нашими помірними зимами справиться і поготів. Температурний режим для носіння пуховиків – приблизно від -3 до -30 градусів по Цельсію. Звичайно, це стосується якісних моделей від перевірених виробників, як наприклад тут. Поговоримо про те, як вибрати пуховики для дівчинки та на що звертати увагу під час покупки https://kidbutik.ua/ua/verhnyaya-odezhda-dlya-devochek/puhoviki-dlya-devochek/.

  1. Вид наповнювача. Пуховиками сьогодні називають куртки на натуральному пуху та на альтернативних штучних наповнювачах. Вчені щодня трудяться над розробкою інноваційних легких теплих матеріалів і мають чим похвалитись. Такі синтетичні матеріали як біопух, ізософт, прималофт практично не уступають натуральному пуху за характеристиками. При цьому ціна якісних штучних утеплювачів залишається високою.

  2. Співвідношення пуху та пера. Ідеально, коли утеплювач це 100% пух, однак такі моделі недешеві. Виробники частіше використовують суміш пуху та пера. Тоненькі подрібнені пера виступають своєрідним каркасом та не дають пуху збиватись. При цьому чим більше пера в складі утеплювача, тим пуховик важчий, менш теплий та менш вологостійкий. Оптимальні співвідношення пух/перо такі: 95/5, 90/10, 85/15 та 80/20. На ярлику пух позначають як down, а перо – feather.

  3. Коефіцієнт пружності, або fill power. Це ще одна характеристика, за якою можна розпізнати якісний пуховик для дівчинки. Коефіцієнт пружності вказує на те, як швидко пуховик повертає первісну форму після стиснення. Оптимальне значення цього показника – більше 550. Чим вище значення, тим теплішим є пуховик. Якщо коефіцієнт стиснення нижче 400, то така куртка є радше демісезонною, ніж зимовою.

  4. Розмір блоків з наповнювачем. Для того, щоб пух рівномірно розподілився у пуховику, його роблять стьоганим. Шар з утеплювачем прошивають квадратиками або просто прямокутниками. Розмір має значення – чим менші блоки з пухом, тим краще пуховик триматиме форму і швидше повертатиметься у первісний стан після прання. До речі, верхня тканина пуховика може і не бути стьоганою, але в такому випадку внутрішній шар має бути прошитим обов’язково. Максимальний розмір квадратиків з наповнювачем у пуховику для дівчинки – орієнтовно 20х20 см.

  5. Хто питає – той не блудить. Онлайн шопінг активно заполонив наше життя. Дуже зручно вибирати обновку, будучи у комфортному місці, не намотуючи кілометри на ринку чи в торгових центрах. Однак як знати точно, що річ якісна? Як не прогадати з розміром? Все просто. Варто запитати у менеджера. У відповідальному інтернет-магазині завжди допоможуть визначитись з оптимальним розміром, нададуть всю необхідну інформацію щодо замірів, складу тканини, та особливостей догляду, зазначених виробником.

Обираючи пуховик для дівчинки, орієнтуйтесь на її смаки. Ассортимент фасонів та кольорів в магазині KidButik.ua вражає. Щороку дизайнери пропонують нові “родзинки”, експериментують з довжиною та деталями. Дозвольте донечці бути модною цього сезону, адже вона того варта!

Share via