Satisfyer: кращі вакуумні стимулятори

Німецький бренд Satisfyer розпочав свій шлях у 2016 році і відтоді переслідує одну мету — дати людям можливість отримати максимально приємний сексуальний досвід. Вони пишаються тим, що їм вдається поєднувати високу якість і доступну ціну заради того, щоб задовольнити якомога більше користувачів. У їхньому асортименті присутні секс-іграшки для жінок, чоловіків і для парного використання, а також смарт-іграшки, що працюють від безоплатного мобільного застосунку.

Найбільш впізнаваною іграшкою Сатісфаєр є вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Penguin. Чорно-білий «пінгвін» з рожевою краваткою-метеликом моментально підкорює серця, адже він зовсім не схожий на звичайну секс-іграшку. За задоволення відповідає технологія Air Pulse — стимуляція повітряними хвилями і ніжне посмоктування без прямого контакту з клітором. Як результат, ви отримуєте оргазм за кілька хвилин і одразу готові продовжувати, адже, на відміну від вібрації, такий тип впливу на клітор зберігає його чутливість і позбавляє вас болісних відчуттів або оніміння. Потужний моторчик містить 11 режимів вакуумної стимуляції, керування якими відбувається за допомогою всього двох кнопок на корпусі. Satisfyer Penguin повністю водонепроникний (рівень захисту IPX7) і перезаряджається за допомогою магнітного USB-кабелю.

Серія «розумних» іграшок Satisfyer Curvy — це вакуумні стимулятори для клітора різних форм і кольорів. Основною відмінністю між ними є розмір розтруба — чим він вужчий, тим більш точковою і спрямованою буде стимуляція, що підходить для кліторів з низькою чутливістю. І навпаки, чим ширше розтруб, тим краще він стимулюватиме дуже чутливі клітори. Satisfyer Curvy 1+ має 11 режимів вакуумної стимуляції і 11 режимів вібрації — обома функціями можна користуватися як разом, так і окремо для максимально інтенсивних відчуттів. За смарт-керування відповідає безоплатний мобільний застосунок Satisfyer Connect App, доступний для Android та iOS (у тому числі Apple Watch). Ця модель випускається у двох кольорах — бордовому і білому, Satisfyer Curvy 2+ має вужчий розтруб і також доступний у двох кольорах — блідо-рожевому і білому, а вакуумний стимулятор Satisfyer Curvy 3+ має найвужчий розтруб і продається лише в одному кольорі — світло-рожевому.

Проте вакуумні стимулятори для клітора (https://lovespace.ua/catalog/vakuumnye-stimulyatory-klitora) стають дедалі ефективнішими, як-от вакуумний вібратор Satisfyer Pro+ G-Spot. Це унікальна секс-іграшка для одночасної вагінально-кліторальної стимуляції — гнучка частина, що вводиться у піхву, має потовщену головку для впливу на точку G за допомогою потужних вібрацій, а замість класичного кліторального відростка — вакуумний стимулятор. Два незалежних моторчика дозволяють користуватися обома функціями як разом, так і окремо, і рівень захисту IPX7 робить можливою мастурбацію в гарячій ванні. Майте на увазі, що всі згадані секс-іграшки сумісні з лубрикантами лише на водній основі та антисептиками без спирту.