Практичне застосування шкарпеток – ощадливим на замітку

Існує багато різних способів застосування шкарпеток, не тільки як предмету гардероба або гігієни. Часом шкарпетки виношуються, стають непридатними для того, щоб їх надягати. Або ж одна шкарпетка якимось чином зникає в процесі прання. Але поспішати позбуватися непотрібних шкарпеток в такому разі не варто.

Є багато різних способів застосування старих шкарпеток, які доводять, що вони не такі вже й непотрібні. Можна використовувати цей предмет гардеробу не за призначенням або з метою спростити собі життя в деяких ситуаціях. Для цього необхідно знати кілька лайфхаків зі шкарпетками. Ними у своїх блогах часто діляться виробники шкарпеток.

Прибирання

Шкарпетки можуть слугувати гарним інструментом для видалення пилу: на меблях, підвіконнях, жалюзі, побутовій техніці, листі кімнатних рослин. Вони досить м’які, щоб не пошкодити поверхню та не подряпати фарбу.

Дитячі іграшки

Зі шкарпеток можна швидко і легко зробити своїй дитині цікаву та оригінальну іграшку. Для її виготовлення знадобиться пара шкарпеток: одна – для ніг, тулуба і голови, а друга – на руки, морду, вуха і хвіст. Зараз в інтернеті можна знайти безліч різних лекал для виготовлення іграшок.

Догляд за шкірою

За допомогою старих шкарпеток можна поліпшити самопочуття і стати трохи привабливішим. Для догляду за шкірою рук і ніг потрібно нанести зволожувальну олію або лосьйон на кисті та стопи, одягнути на них старі шкарпетки та залишити на ніч. Вранці ви відчуєте, що шкіра рук і ніг стала більш свіжою.

Турбота про домашніх тварин

За допомогою непотрібних шкарпеток можна зробити світ домашніх улюбленців трохи кращим. З них можна виготовити іграшку для улюбленої кішки або собаки. Так само зі шкарпеток вийде чудовий наповнювач для лежанок домашніх улюбленців, оскільки вони м’які, їх легко прати. У холодну пору використання шкарпеток дасть змогу тримати лапи домашніх тварин у теплі.

Жалюзі

Жалюзі, особливо на кухні, мають властивість швидко бруднитися. Помити їх можна швидко, хоч для багатьох це буде дивно. Для цього потрібно надіти на руку шкарпетку, змочити її водою, після чого пройтися по перекладинах жалюзі. Вони моментально набудуть пристойного зовнішнього вигляду.

Антизапотівач скла

Часом скло в автомобілі має властивість запотівати в певних погодних умовах. Але цієї проблеми можна уникнути. Для цього потрібно засипати в стару шкарпетку наповнювач для котячого туалету. Цей засіб відмінно поглинає вологу. Таким сучасним девайсом потрібно просто протерти скло та відкрити собі огляд на дорогу.

Такі варіанти застосування шкарпеток, які вже не потрібні, найпростіші, але водночас найкорисніші. Їх варто кожному запам’ятати, щоб колись потрібна річ не пропадала просто так.